Overlock yaparsak ne olur?

Fakir hissetmeye gerek yok. Gördüğün görsel parçaların hepsini toplam 3-4 ton moloz taşıyarak elde ettim :D. Eninde sonunda senin de iyi bir bilgisayarın olur.
Bir de aileyi ikna etme olayı var 3 sene sonra ancak upgrade yapabildim.
Kasa çok şekil duruyor ama içindeki bileşenlerin bazıları çok iyi bazıları kötü. :D

Honzuki! :D

Kulaklık yok mu?

Ben bu kadar hata yapsam sürekli tatile giderim. :/

Fakir hissetmeye gerek yok. Gördüğün görsel parçaların hepsini toplam 3 4 ton moloz taşıyarak elde ettim :D. Eninde sonunda seninde iyi bir bilgisayarın olur.
Bir de aileyi ikna etme olayı var 3 sene sonra ancak upgrade yapabildim.

265MB Intel ekran kartı 2 GB RAM 80GB sorunlu HDD var ne fakir hissetmesi canım.

Kasa çok şekil duruyor ama içindeki bileşenlerin bazıları çok iyi bazıları kötü. :D.

honzuki! :D

kulaklık yok mu?

ben bu kadar hata yapsam sürekli tatile giderim. :/

2 Sene önce cahillik ile aldığım Rampage kulaklık var hiç o konuya girmeyeyim yoksa burada ana avrat düz gider 2 3 ay tatile çıkarım.
Edebiyattan 32 aldım normal bu kadar hata yapmam :D. Dikkat ediyorum ama kaçırıyorum işte.
4 Kere servise gitti kulaklık 2 kere ses sorunu 2 kere mikrofon 4 ay sonra tamir edildi ayağına tekrar aynı ses sorunu. İade alsalar adam akıllı bir kulaklığa geçeceğim almıyor da.
265MB Intel ekran kartı 2 GB RAM 80GB sorunlu HDD var ne fakir hissetmesi canım.

Güzel bende SDRAM bulunan sistem vardı ekran kartı bile yoktu o kadar. İşlemciyi bile bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı