Overrated bulduğunuz oyunlar nelerdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben konuda senin fikrine katılmıyorum diye mesaj at demedim ki başlıkta yazdığı gibi overrated bulduğun oyun varsa yaz ve nedeniyle beraber.
Tamam benim ovarretad bulduğum oyun EA FC 24. Gereksiz övülen bir oyun bana göre

Hollownight abi ya. Oyunu oynamayı denedim de katlanamadım ve iade ettim. Ori'nin ilk oyunu da bence çok overrated. Galiba ben direkt metroidvania türünden hoşlanmıyorum.
Aynı şekilde bende hiç sevemiyorum o türü bir şeyleri kendin bulmak falan bana göre değil GOW 2018'i de bu sebeple bırakmıştım.

Tamam benim ovarretad bulduğum oyun EA FC 24. Gereksiz övülen bir oyun bana göre
O oyunda Kadın-Erkek aynı takımda oluyordu duyduğum kadarıyla insanlar baya kızmıştı o olaya ama çok şaşırmadım klasik EA işte.

Baldur's Gate 3
The Witcher 3
RDR2
God of War
GTA 4
Elden Ring
Dark Souls 3
Cyberpunk 2077
Resident Evil 4.

Baldur's Gate 3
The Witcher 3
RDR2
God of War
GTA 4
Elden Ring
Dark Souls 3
Cyberpunk 2077
Resident Evil 4.
Niyeyse en popüler olanları yazmışsınız overrated demek kötü oluyor anlama gelmiyor ama kötü olarak algılayanlar var siz bence bu oyunları severek oynadınız ama fazla sevildiğini düşünüyorsunuz?

Niyeyse en popüler olanları yazmışsınız overrated demek kötü oluyor anlama gelmiyor ama kötü olarak algılayanlar var siz bence bu oyunları severek oynadınız ama fazla sevildiğini düşünüyorsunuz?

Bazıları abartı bazıları cidden kötü misal GTA 4.

RDR 2 ama bunun sebebi kitlesi.
Olur olmadık her oyun tavsiyesine "RDR2 çok iyi muhteşem muazzam" yazıyorlar ama oyun aslında at sürme simülasyonu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı