Oxygen Not Included'da atık gitmiyor

BeratYavuz

Decapat
Daha fazla  
Selam. Oxygen Not Included'da lavabo ve tuvaletlerin atıklarının gitmesi için borular bağladım fakat atıklar aşağı inmesini istediğim yere gitmedi. Boruda kaldılar ve öyle boru dolduğu için tuvaletler şu an kullanılamıyor. Bilen varsa ne olur cevap versin elinizi ayağınızı öpeyim. Araştırdım bulamadım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (29).png
    Ekran Görüntüsü (29).png
    1,3 MB · Görüntüleme: 54
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Oxygen Not Included'da lavabo ve tuvaletlerin atıklarının gitmesi için borular bağladım fakat atıklar aşağı inmesini istediğim yere gitmedi. Boruda kaldılar ve öyle boru dolduğu için tuvaletler şu an kullanılamıyor. Bilen varsa ne olur cevap versin elinizi ayağınızı öpeyim. Araştırdım bulamadım.
Ucuna bir şey takman gerekmiyor mu borunun akması için? Öyle hatırlıyorum, oval bir cisimdi

Borunun sonuna çıkış için bi delik takman gerekiyor. Ve suyun içine akmaz boşluğa çıkması lazım
çok teşekkür ederim siz öyle diyince bazı cisimleri inşa edip denedim dediğiniz şeyi buldum borunun ucuna takınca atıklar istediğim yere doğru boşaldı. teşekkür ederim.

Ucuna bir şey takman gerekmiyor mu borunun akması için? Öyle hatırlıyorum, oval bir cisimdi
evet teşekkür ederim buldum takmam gereken şeyi atıklar istediğim yere gitti şuan. teşekkür ederim.

Geri
Yukarı