Oynadığınız en berbat oyun

• Konuyu başlatan aKuu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 155
  • Görüntüleme 9B
Oynadığınız dendiğine göre sonunu göremesek bile hatırı sayılacak kadar vaktimizi bir şekilde gömmüş olmamız gerekiyor diye düşünüyorum. Beğenmeyip zaten kapatıp sildiğimiz oyunları saymazsak sanırım Duke Nukem Forever diyeceğim :D Adının hatrına oyunun ortalarına kadar katlandım ama sonunu görmek nasip olmadı valla.

Far Cry 5 kesinlikle. Oyuna 7 saat dayanabildim. Sürekli şu bölgeye gidip şunu yap hiç sarmamıştı. Bir de bunlar yetmezmiş gibi uyuşturucunun etkisinden bir bölgeye girince halisülasyon görüyorduk sinir bozucuydu.

Yaklaşık 10 sene önce Mars oynadığım ve para yatırdığım için kendimden utanıyorum.
P2W’in kelime anlamı Mars. Fakat o dönem oynarken çok zevk alıyordum 😂 .
1) Toxic oyuncu topluluğu
2) Bitmek bilmeyen buglar, hatalar... Örneğin: Rotasyon açtığında içinden geçtiğin zaman seni sürekli geri atması, bir zamanlarda clash bugu vardı kalkan kapalı ateş ediyordu. Adamın kafasına sıkarsın ölmez döner sana tek atar. Daha çok fazla var bu yazdıklarım %2'sini falan oluşturuyordur.
3) Ranked maçta karşı takıma hile geldiği zaman maçı kaybediyorsun. O maçta karşıya hile geldiği için Ubisoft bir daha puan kesiyor. Yani 1 maçta 2 maç puanı kesiyorlar. Platin 2 olacakken Gold 1'e düştüm. Sürekli 5 kişi girerdik ve karşıya hile gelirdi.
4) Bitmek bilmeyen server sorunları. Birçok maçımı laglı oynamışımdır. Oyundaki herkesin pingi 700-800 civarlarında oluyor. Ve bunu daha düzeltemediler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
5) Makro kullanımın ban sebebi olmaması.
6) Oyuncuların genel olarak sevdiği şeyleri oyundan kaldırmaları.
7) Oyun çıktığından beri düzeltemedikleri ses sorunu. Adam merdivenin altına sağ kısımdadır. Ama sen merdivenin üstünden alırsın sesi. Tam olarak anlayamıyorsun ayak, silah seslerini. Çok alakasız yerlerden geliyor sesler.

Aklıma geldikçe eklerim. Bu oyuna iyi demenizin sebebi benzer başka bir oyun olmaması bence. Eğer bu oyun Ubisoft'un elinde olmasaydı çok daha iyi olabilirdi. Bırakmamın ana nedeni 3. Maddede yazdığım olay.
Rainbow 6 Siege herkesin anlayamayacağı, bu zamana kadar yapılmış en iyi taktik-fps takım oyunudur. Sorunları ve Ubisoft’un hataları saymakla bitmez tabiki fakat bu oyunu gerçekten oynayabilen bir insan bu oyunun eşi, benzeri olmadığını bilir.

Son düzenleme:
  • Witcher 3
  • Alien: Isolation
  • Dying Light
  • HITMAN Reboot 1&2
  • Life is Strange
  • Resident Evil 7
  • Saints Row: Gat out of Hell
  • Beyond: Two Souls
  • Metro: Last Light
  • Outlast 2
  • Portal 2