Oynadığınız en optimize oyun

Fallout serisini hiç oynamadım da tavsiye eder misiniz.

Yakın bir zamanda incelemesi ile ilgili bir konu açacağım inşallah. Evet, oynanır. Oyun senin seçimlerine göre ilerliyor ve sen bunu hissediyorsun. Mesela biri sana "git şunu öldür" diye görev verdi. Sen adamı öldürmeye gittin adam ile birazcık konuştun. O da sana öldür diye görev veriyor. Yani oyunun seçimlerine göre ilerlemesi oldukça güzel, ama Türkçe yama öneririm. Kötü yanları ise virüs hissi çok kötü. Kurşun adamın arkasındaki duvara çarpıyor. Yani can barı olmasa, adamın hasar alıp almadığını anlaman çok zor.

Forza Horizon 4, muhteşem grafikleri var ama 120 FPS çok rahat alabiliyorsunuz.

Ek: İnsanlar GTA V falan demiş anlam veremedim. Konsolu için diyorsanız konsol oyunlarının çoğu optimize, PC için diyorsanız yanlışınız var. Rockstar oyunlarının PC portu her zaman kötüdür. Başka oyun bilmemek sorun olabiliyor.

Resident Evil 2 Remake hala o grafiklerle en yüksek ayarlarda nasıl 90 FPS altına düştüğünü anlamıyorum sanki gerçek gibi oyun, ha birde Forza Horizon 4 ondada aynı şekilde en yüksekte 80 altını görmüyorum gerçi benim Windows üzerinde çok değişiklik yaptım onunda etkisi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı