Oynamak istediğim oyunu çoğu kişi sevmiyor

Peki bana oynadığım oyun hakkında laf edebilirler mi?
Eşleştirme sistemi sizin gibi oyunu iyi oynayanlar için pek sıkıntı yaratmadığı için sizin oyunu sevmeniz ve onların oyunu sevmemesi normal, bunu anlatmaya çalışıyorum.

Ama tabi ki sizin oynadığınız oyuna karışamazlar ve laf atamazlar.

Bende sevmiyorum ama nedeni öyle bir şey değil nedeni;

1593294291804.png

PUBG'yi seven insanlarla oyanayabilirsin. Birçok insanın PUBG'yi sevmeme sebebi ya hileler ya da kötü eşleştirme sistemi. Özellikle ben kötü oynayan birisi olarak oyunun ustası biriyle eşleşince daha 1 öldürme alamadan ölüyorum ve sinirlenip oyundan çıkıyorum.

Sürü piskolojisi biri söylemiş kötü diye hepsi kötü diyor. Ya da Mobile hakkındaki düşüncelerini normaline de yansıtıyorlar.

Bilmiyorum nedense hep aklımda kalıyor ve çok sorun yaptım.
Siz boş verin o insanları. Bence takılıyorlardır zaten. Kimse ciddi bir şekilde başka birisini oynadığı oyun yüzünden eleştiremez ya da dışlayamaz. Zula hariç tabii.😄 Şaka bir yana eğer ciddilerse akıllarından şüphe ederim.

Çok indirilen, çok etkileşim alan oyunlar için hep dediginiz söz konusu olur. Begenmeyenler. Oyunun sadece Steam da 1.5milyondan fazla incelemesi var, sorarım sana hangi oyun bu oyunun incelendiği kadar satmış.

Kişiden kişiye değişir. Bazıları grafik sever. Bazıları grafiksiz hikaye sever. Bazıları oynanışa bakar. Bazıları sosyal olduğu için arkadaşlarıyla oynar. Sen keyfine bak.

Geri
Yukarı