Oynamaktan korktuğunuz oyunlar

Jumscareden korkan korku oyunu oynamasin hiçbir zaman korkmadim jumpscare Vb'den korku oyunu hastasiyimdir hatta bazen atmosferi vb yüzünden 5,6 kez bitiriyorum RE Village chalange yaptim en son kac dk bitireceğim vb diye re 7 falan cerez geliyor. Korku oyunlarinda bir iki oyun psikolojimin icine etmisti sadece Silent Hill 2 ve 4 2 de pyramidheadi bilen bilir ebesinin horekesinde olmasina rağmen neredeyse tum oyun boyunca ayak sesleri geliyor inim inim geriyor atmosferi ne kanli ne de itici o kadar bohem ki belli bir süre sonra bunaltiyor. Sillent hill 4 ise kapali alanlari sevmiyorsaniz bakmayin darliyor insani...

Korktuğum için oynamadığım oyun yok. Korktuğum için yarıda bıraktığım oyun var, o da Outlast 2.

FNAF 4'te 6. gece, FNAF 1 de 20/20/20/20 geçen biri olarak backrooms oyunlarından korkuyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merak edenler için bu da ilk kez geçtiğim an. Video bana ait.

Kuzenimin sanki çocuk değilmişim gibi verdiği o Silent Hill CD'si asla unutamayacağım o anıları hala korkutuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı