Oynayacak oyun bulamıyorum

Fahrenheit, Until Dawn (PS exclusive oyunu), The Quarry, Diablo serisi, Heavy Rain, Beyond Two Souls, Far Cry serisi, Medal of Honor, Limbo, İnside, Somererville, Remnant, Dark Souls serisi, The Walking Dead Telltale serisi, Outer Worlds, Mass Effect, Dead Space serisi, Amnesia serisi, Outlast serisi, Resident Evil serisi, Tomb Raider serisi, Ghostwire Tokyo, The Evil Within, Divinity Original Sin.

Bi' oyun var, tam anlamıyla sapıttım diyebilirim: Red Dead Redemption 2. İşte bu oyun, vahşi batının en deli zamanlarına götürüyor' seni. Arthur Morgan'ın gözünden, haydutluklar falan, olayın içine tam giriyosun.
Oyunun hikayesi o kadar sarmalıyor' ki, yan görevleri bile ana hikayeden daha etkileyici. Karakterlerin arası dağılıyor', hikaye dalga dalga büyüyor'.
Grafikler mi? Adeta gerçekçilikle sınırlı değil, hayvanları avlıyosun, vahşi doğada macera yapıyosun, çetelere karşı mücadele ediyosun. Hatta aldığın kararlar bile sonuçları etkiliyor', yani ne yaparsan ona göre bi' sonuca varıyosun.
Red Dead Redemption 2 sadece oyun değil, bi' sanat eseri. Atmosferi, karakterleri, oyun dünyası falan derken sana bambaşka bi' deneyim sunuyor'. Eğer oyunlar senin için bi' kaçış yoluysa, bu oyun tam kafana göre.
Vallahi, bu oyunu oynayıp bitirmeden geçme derim. Pişman olmazsın, hatta hayatın bir parçası bile olabilir!

Ben oynadim pişman oldum. RDR 2 cok bunaltiyor insani.

Bi' oyun var, tam anlamıyla sapıttım diyebilirim: Red Dead Redemption 2. işte bu oyun, vahşi batının en deli zamanlarına götürüyor' seni. Arthur Morgan'ın gözünden, haydutluklar falan, olayın içine tam giriyosun.
Oyunun hikayesi o kadar sarmalıyor' ki, yan görevleri bile ana hikayeden daha etkileyici. Karakterlerin arası dağılıyor', hikaye dalga dalga büyüyor'.
Grafikler mi? Adeta gerçekçilikle sınırlı değil, hayvanları avlıyosun, vahşi doğada macera yapıyosun, çetelere karşı mücadele ediyosun. Hatta aldığın kararlar bile sonuçları etkiliyor', yani ne yaparsan ona göre bi' sonuca varıyosun.
Red Dead Redemption 2 sadece oyun değil, bi' sanat eseri. Atmosferi, karakterleri, oyun dünyası falan derken sana bambaşka bi' deneyim sunuyor'. Eğer oyunlar senin için bi' kaçış yoluysa, bu oyun tam kafana göre.
Vallahi, bu oyunu oynayıp bitirmeden geçme derim. Pişman olmazsın, hatta hayatın bir parçası bile olabilir!

Konuyu nerenizle okuyorsunuz? Kırıcı anlamda demiyorum.

Phasmophobia Pacify Devour korku türü olarak buna bakabilirsiniz.

Korku oyunları oynayamıyorum, nöbet geçirme riskim var.

Yeni konular

Geri
Yukarı