Ubisoft Connect Oyun alırken kart onayı çıktı

Emre5433

Decapat
Daha fazla  
Ubi Connect'ten oyun almaya çalışıyordum. Satın almada ilerlerken böyle bir şey çıktı karşıma, doğrulama için karttan para çekti sanırsam, baktığım zaman herhangi bir para çekimi göremedim. (ziraat kullanıyorum.)
Bakarken fark ettim 4,43 TL çekmiş ama yazmaya çalıştığımda ise hata veriyor sonuna TL olarak yazmam mı gerekiyor?

resim_2024-05-12_133249299.png

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-12_133821704.png
    resim_2024-05-12_133821704.png
    45,3 KB · Görüntüleme: 25
Virgül koymayı dene araya.

Virgül koyuyorum zaten ama onu kendisi noktaya çeviriyor.

Oradaki try yazan kısmı yukarıda yer aldığı şekilde dolara çevirip ve oradaki miktarı girip yeniden dener misiniz?

Yani: 2.00 ve dolar seçili olacak şekilde.

Yok hocam kabul etmiyor.

@Eray T @Bloodmoon726

Hocam hallettim ama şimdide farklı bir sorun çıktı. Oyunu satın aldım herhangi bir sorun yok indire falan biliyorum ama bu seferde tam satın aldıktan sonra 2 dakikalığına elektirik kesildiğinden dolayı para çekemedi ubisoft yani hala kartımda oyunun parası duruyor. Bu bir sorun yaratmaz değil mi? Banlanma durumu falan olmaz değil mi?

Son düzenleme:
Çeker birazdan, ben bir keresinde Amazon'dan ürün almıştım tam 2 saat sonra çekti parayı.

Yok hocam kabul etmiyor.

@Eray T @Bloodmoon726

Hocam hallettim ama şimdi de farklı bir sorun çıktı. Oyunu satın aldım herhangi bir sorun yok indire falan biliyorum ama bu sefer de tam satın aldıktan sonra 2 dakikalığına elektrik kesildiğinden dolayı para çekemedi Ubisoft yani hala kartımda oyunun parası duruyor. Bu bir sorun yaratmaz değil mi? Banlanma durumu falan olmaz değil mi?

Yok hocam kabul etmiyor.

@Eray T @Bloodmoon726

Hocam hallettim ama şimdide farklı bir sorun çıktı. Oyunu satın aldım herhangi bir sorun yok indire falan biliyorum ama bu seferde tam satın aldıktan sonra 2 dakikalığına elektirik kesildiğinden dolayı para çekemedi ubisoft yani hala kartımda oyunun parası duruyor. Bu bir sorun yaratmaz değil mi? Banlanma durumu falan olmaz değil mi?
Müşteri desteğine yaz.

Yok hocam kabul etmiyor.

@Eray T @Bloodmoon726

Nasıl halletiniz acaba? Aynı sorunu bende yaşıyorum. Kart onayı için 2 dolar çekmesi gerekiyor ama çekmiyor. Kart değiştirdim ama yine de olmadı.

Geri
Yukarı