Oyun anketi

Yorumlarımı ve görüşlerimi paylaşacağım.
Not: Liste en çok sevdiğim oyuna doğru ilerliyor.

1) Playerunknown's Battlegrounds
Çok sevdiğim oyunlar arasında yer alıyor ama sonda. Sebebi ise benden kaynaklı. Oyuna bir türlü alışamadım ki 200 saat de oynadım. Kitlesi 3'e ayrılıyor. Pusucular, acemiler (ben), iyi oyuncular. Harita çeşitliliği ve silah çeşitliliği yeterli. Oyuncu sayisi eskiye göre azalsa da halen kabul edilebilir seviyede. Kasalar yeni çıktığında para kazanabiliyorsunuz. Örneğin ben geçenlerde 30TL kazandım.

2) Euro Truck Simulator 2
500 saatten fazla oynadım. Fazla yoruma gerek olmadığını düşünüyorum. Çok oyunculu modunun kitlesi berbat.

3) Bus Simulator 18
Yerden yere vurulan, hakettiği değeri göremeyen bir oyun. Otobüslere ilgim var ve oyunu çok seviyorum. Otobüs şirketi kurup görev yapıyoruz, gelişiyoruz. Harika. Tavsiyemdir. Ayrıca grafikleri bence yeterli. Tek eksisi otobüs modelleri oyuncak gibi.

4.) Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
Sınavlarımdan dolayı doğru düzgün oynayamasam da çok çabuk gelistigim bir oyun. Harika. Tavsiyemdir. En sevdiğim oyun ve bence tek eksisi devam eden maça katılması.

Bence FPS tarzında WW2 CoD'lerini söylerim ama yoksa en güzeli GTA: Vice City. Çocukluğumda hiçbir şey anlamadan saatlerce başında oturup deli gibi araba sürerdim. Çok güzel zamanlardı dert yok tasa yok :D . Saygı ve özlemle anıyorum..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı