Oyun değerlendirmelerim

Siz nereden kırdınız?

Mekaniklerin kötü olması ve bunun da bütün oyun boyunca kullandığımız aksiyon dinamiklerini yavanlaştırması Witcher 3'ün en büyük eksisi. Ayrıca aksiyon çeşitliliği de çok sınırlı, bu da Witcher 3 gibi uzun oynanış süresi vadeden bir oyun için kötü bir şey; 80 saat boyunca aynı ve iyi olmayan dövüş mekaniklerini kullanmak pek eğlenceli değil.

Mekaniklerin kötü olması ve bunun da bütün oyun boyunca kullandığımız aksiyon dinamiklerini yavanlaştırması Witcher 3'ün en büyük eksisi. Ayrıca aksiyon çeşitliliği de çok sınırlı, bu da Witcher 3 gibi uzun oynanış süresi vadeden bir oyun için kötü bir şey; 80 saat boyunca aynı ve iyi olmayan dövüş mekaniklerini kullanmak pek eğlenceli değil.
Evet benim arkadaşımda dövüş mekaniklerini sevmemişti ben çok fazla kılıçlı mılıçlı fight oyunu oynamadığım için muhtemelen karşılaştıramıyorum öyle diyorsanız öyledir muhtemelen ama benim çok deneyimim olmadığı için karşılaştıramıyorum.

Arkadaşlar bugüne kadar oynadığım oyunlardan oluşan bir değerlendirmeler klasörüm var. Ve bu klasörün içinde oynayıp bitirdiğim oyunlar hakkındaki küçük incelemelerim yer alıyor. 100 üzerinden puanladığım bu oyunların benden aldıkları puanlar böyle. Metin belgelerinin içinde grafik, hikaye, atmosfer, sanatsallık gibi değerlendirmelerin aldıkları puanlara yer verdim. Merak ettiğiniz oyun olursa o değerlendirmeleri de sizinle paylaşırım.
(Burada yer almayan oynadığım, hatta bitirdiğim oyunlarda var. Fakat bitirmemin üzerinden uzun zaman geçmiş olduğu için değerlendirmeye almadım.)
Oyun oynamak güzeldir, Single Player oynamak ise bambaşka güzeldir.

Eki Görüntüle 1202743

Güzel konsept. 2013 Tomb Raider ile Gris hakkında düşüncelerin nedir? Bana göre gris oynanış, müzik, hikaye ve grafik kısaca her şeyi ile dünyanın en iyi 100 oyunu arasına rahat girer. Bende yeri çok ayrı.

Geri
Yukarı