Oyun Arkadaşı Nasıl Bulunur?

Selam, maalesef gerçek hayatta olduğu gibi sanal ortamda da asosyalim. Her oyunu kaldıran bilgisayarım var ama oyunları birlikte oynayabileceğim arkadaşım yok. Bana tavsiye verir misiniz nasıl sanal ortamda, oyunlarda arkadaş edinebilirim, ne konuda girişken olmalıyım ya da siz nasıl tanıştınız arkadaşlarınızla? Kafa dengi arkadaşlarım olmasını Discord'dan oyundan oyuna akmayı ben de çok istiyorum teşekkürler şimdiden.

Ben CS:GO'da yoldaş oynarken biriyle karşılaştım. Türk olduğundan dolayı arkadaş ekledim ve 1 el attık 1 el attık sohbet ettik, 2 ay oldu hâlâ oynuyoruz Instagram verdi falan.

Hangi tarz oyunlar ve hangi oyunları oynuyorsunuz ? Benimde beraber oynayacağım arkadaşlara ihtiyacım var çok kişili oyunlar oynuyorum. Farm together, R6, BF5, Farming S. Warzone Full guys vs. gibi. Düşük bütçeli oyunlarda olur orta bütçeli oyunlarda.

benim yaşım 19 saygı güzel tatlı tatlı oyun oynayalım diyorsanız valorant gta 5 rogue comnpany tarzı oyunlar oynayabilirz ekleyin KayhanBaba#0918
Hangi tarz oyunlar ve hangi oyunları oynuyorsunuz ? Benimde beraber oynayacağım arkadaşlara ihtiyacım var çok kişili oyunlar oynuyorum. Farm together, R6, BF5, Farming S. Warzone Full guys vs. gibi. Düşük bütçeli oyunlarda olur orta bütçeli oyunlarda.
banamı dediniz ?

Selam, maalesef gerçek hayatta olduğu gibi sanal ortamda da asosyalim. Her oyunu kaldıran bilgisayarım var ama oyunları birlikte oynayabileceğim arkadaşım yok. Bana tavsiye verir misiniz nasıl sanal ortamda, oyunlarda arkadaş edinebilirim, ne konuda girişken olmalıyım ya da siz nasıl tanıştınız arkadaşlarınızla? Kafa dengi arkadaşlarım olmasını Discord'dan oyundan oyuna akmayı ben de çok istiyorum teşekkürler şimdiden.
Bir ara bende böyleydim. Arama onlar seni bulur kafasında mıyım derseniz hayır okul arkadaşlarımla oynamaya başladım çünkü oyunlarda gerçekten çok nadir iyi arkadaşlar bulunuyor ama bulunduğunda ve giderek sizden uzaklaştıklarında üzüyor. Önerim gerçek arkadaşların varsa 1 tane bile yeter, onlarla oyna çünkü o kadar saçma sapan kişiler çıkıyor ki insan şaşırıyor ama illa ben arkadaş bulmak istiyorum dersen beğenmediğin kişilerle oynama ben denedim zaman kaybı.

Aga benimde arkadaşa ihtiyacım var istersen ounayabiliriz Rocket League FIFA 19 NFS payback falan oynuyorum

Yaş 14 GTA 5 HOI 4 Valorant MC Arma 3 depth VB. oyunlar oynamak istersen eklersin sistemim tüm oyunlara yetiyor eğer bu oyunları istemiyorsan istediğin türde bir oyun alırım ve beraber oynayabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı