Oyun Arkadaşı Nasıl Bulunur?

Yaş 14 GTA 5 HOI 4 Valorant MC Arma 3 depth VB. oyunlar oynamak istersen eklersin sistemim tüm oyunlara yetiyor eğer bu oyunları istemiyorsan istediğin türde bir oyun alırım ve beraber oynayabiliriz.
Merhaba,12 yaşındayım bende Fortnite ve Gta 5 oynuyorum oyun arkadaşı arıyorum.Oynamak istersen beraber oynayabiliriz.Discord : drk2010#9605
Sana tavsiye vermeyeceğim ama benim de arkadaşa ihtiyacım var yaşını söylersen senle arkadaş olabilirim benim yaşım 11

Merhaba, 12 yaşındayım bende Fortnite ve GTA 5 oynuyorum oyun arkadaşı arıyorum. Oynamak istersen beraber oynayabiliriz. Discord: Drk2010#9605

Selam, maalesef gerçek hayatta olduğu gibi sanal ortamda da asosyalim. Her oyunu kaldıran bilgisayarım var ama oyunları birlikte oynayabileceğim arkadaşım yok. Bana tavsiye verir misiniz nasıl sanal ortamda, oyunlarda arkadaş edinebilirim, ne konuda girişken olmalıyım ya da siz nasıl tanıştınız arkadaşlarınızla? Kafa dengi arkadaşlarım olmasını Discord'dan oyundan oyuna akmayı ben de çok istiyorum teşekkürler şimdiden.
Vaktinin çoğunu oyunla öldüren yığınla boş kitle var birisini bulursunuz elbette. Yaşım 9 bu arada, Cs Go ve Valorant oynuyorum sadece. Profesyonel oyuncu olacağım, okul umrumda değil.

17 yaşındayım,bilgisayarım tüm oyunları kaldırır. cs-go, pubg tarzı oyunlarda hard'a bağlıyorsanız anlaşamayız. muhabbet ede ede, güzel zaman geçirecegimiz birileri varsa instagram adresimi bırakıyorum (kriyosxx)
toxicler uzak durun)

Son düzenleme:
17 yaşındayım,bilgisayarım tüm oyunları kaldırır. cs-go, pubg tarzı oyunlarda hard'a bağlıyorsanız anlaşamayız. muhabbet ede ede, güzel zaman geçirecegimiz birileri varsa instagram adresimi bırakıyorum (kriyosxx)
toxicler uzak durun)
knk değiştin mi nicki yok öyle biri

Özgür#1111 isteyen varsa ekleyebilir oynarız bişiler 2 tarafıda sarmazsa ayrılırız sorun olmaz

Son düzenleme:
Ama belki o kişi benden zevk almayacak, benim sevmediğim oyunlardan zevk alacak kısaca zevkleri farklı olacak ha sıkıntı değil ben gene kendimi o kişinin zevklerine göre az da olsa yönlendiririm mesela sevmediğim bir oyunu sevdiğim bir insan oynarsa bende oynar yapmacıkdan zevk alırım kendimden çok başka insanları düşünürüm böyle bir durumda farklı konu açarım.

Hocam bulabildiniz mi arakadaş?

Geri
Yukarı