Oyun Bağımlılığı

Hyper_6902

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, depremden sonra okul değiştirdim ve tek başıma olduğum için oyunlara saldım. Bu aralar çok fazla oynuyorum. En fazla oynadığım oyun ise LFS. Bir arkadaş edindim onunla yakın olduk ama ne yazık ki o beni bayağı oyuna bağlı hale getirdi. Uzaklaşmaya çalışıyorum olmuyor ne de olsa dost olduk. Bu işin içinden çıkamıyorum artık spor bile yapamaz hale geldim. Kendime bile zaman ayıramıyorum. Tanımadığım biri ile yakın olmak beni korkutuyor hatta. Yardımcı olursanız sevinirim. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendine bir hedef belirle spor için ve bu hedefe bağlı kal. Tutkulu ol. Bunu atlattığında daha rahat bir yaşam süreceğini düşün.

Ve sanal arkadaşın kendisi bağımlı olduğu için kendisini sana benzetiyor, ona güvenmemeliydim bence
Evet haklısın. Ne yapmam lazım arkadaş için?

Arkadaşlar, depremden sonra okul değiştirdim ve tek başıma olduğum için oyunlara saldım. Bu aralar çok fazla oynuyorum. En fazla oynadığım oyun ise LFS. Bir arkadaş edindim onunla yakın olduk ama ne yazık ki o beni bayağı oyuna bağlı hale getirdi. Uzaklaşmaya çalışıyorum olmuyor ne de olsa dost olduk. Bu işin içinden çıkamıyorum artık spor bile yapamaz hale geldim. Kendime bile zaman ayıramıyorum. Tanımadığım biri ile yakın olmak beni korkutuyor hatta. Yardımcı olursanız sevinirim. Ne yapmalıyım?

Arkadaşın tanımadığın biri olduğu için uzulmene gerek yok direk ayrıl daha da o oyuna girme.

Hiçbir şey senden daha kıymetli değildir arkadaşına ders çalışmam gerektiği için bilgisayarı bırakıyorum de ve oyunu sil ısrar ederse engelle.

Yeni konular

Geri
Yukarı