Oyun bilgisayarı için Intel mi, AMD mi?

Bana kalırsa 3000 TL ile AMD yerine Intel sistem toplamalısın. Tek bir dezavantajı var Intel biraz pahalı ama emin ol AMD nin vermediği performansı verir.

Bekleyemem diyorsanız şuanki amd ürünleriyle sistem toplamayın zira çok eskiler. İntel skylake sistem toplayın. Öneri isterseniz bizde tavsiye verebiliriz.

İntel grafik kartları ile de çok uyumlu çalışmakta. Nvidia GTX serisi buna en güzel örnek olacaktır. O nedenle performans için Intel derim.

Fiyat olarak AMD daha ucuz. Ben hep AMD kullanıyorum yıllardır ve memnunum da ama bence de Zen'i bekle derim. Beklemek istemezsen de İntel al derim.

Çok teşekkürler arkadaşlar intel toplucam

Doğru karar vermişsin zira bende AMD ve İntel arasında çok gidip geldim ve oyun testleri izleye izleye İntelin daha iyi olduğuna karar verdim.

İntel kendini sürekli güncelleyen bir işlemci ve yeni teknolojiler geliştirme yolunda denemeler yapıp duruyor.

Oyun testlerindede İntelin güncel işlemcileri kendi arasında rekabet ederken AMD onların yanında sönük kalıyor.

Ama AMD yide kötülemeyelim fiyat/performans açısından bonkör bir işlemci..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı