Oyun bilgisayarı toplama tavsiyesi

CORSAIR CMT32GX4M2K4000C19 DOMINATOR PLATINUM RGB 32GB (2 x 16GB) DDR4 DRAM 4000MHz C19 Bilgisayar Belleği: Amazon.com.tr (x2)
Uyum sorunu var mıdır, yok mudur bilmem. Neyin pahalısı varsa koydum. Madem bütçe sınırı yok, istersen SLI sistem diz.

Düzenleme: Soğutma koymayı unutmuşum. Bak gidiyorsun bir siteye Sıralama>Fiyatı Azalan yapıyorsun. En üsttekini alıyorsun.

CORSAIR CMT32GX4M2K4000C19 DOMINATOR PLATINUM RGB 32GB (2 x 16GB) DDR4 DRAM 4000MHz C19 Bilgisayar Belleği: Amazon.com.tr (x2)
Uyum sorunu var mıdır, yok mudur bilmem. Neyin pahalısı varsa koydum. Madem bütçe sınırı yok, istersen SLI sistem diz.

Düzenleme: Soğutma koymayı unutmuşum. Bak gidiyorsun bir siteye Sıralama>Fiyatı Artan yapıyorsun. En üsttekini alıyorsun.
Teşekkür ederim ilgin için ama her şey pahalı olunca olmuyor işte bu seferde dediğiniz gibi uyum sıkıntısı çıkıyor 😊

Teşekkür ederim ilgin için ama her şey pahalı olunca olmuyor işte bu seferde dediğiniz gibi uyum sıkıntısı çıkıyor 😊
Hocam bu kadar yüksek bütçeniz varsa forumda konu açmayın. Gelen geçen bir şeyler yazar, çok azı kayda değer olur. Gidin Vatan gibi yüz yüze görüşebileceğiniz bir yere oradan alın. Madem bütçe sıkıntınız yok Vatanın pahalı olmasını da dert etmezsiniz.

Hocam bu kadar yüksek bütçeniz varsa forumda konu açmayın. Gelen geçen bir şeyler yazar, çok azı kayda değer olur. Gidin Vatan gibi yüz yüze görüşebileceğiniz bir yere oradan alın. Madem bütçe sıkıntınız yok Vatanın pahalı olmasını da dert etmezsiniz.
Birincisi ben Türkiye’de yaşamıyorum o yüzden Vatan Bilgisayar gibi bir yere gidemem ikincisi sizin yaptığınız gibi bir siteye girip en pahalı olanları seçme saçmalığınıda yapabilirdim ama benim amacım çok fazla bilmediğim bir konuda insanların fikirlerini almak o yüzden buraya konu açtım.İlginiz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı