Oyun bilgisayari vs Xbox Series S

EfeOzcann

Decipat
Yer
Bornova
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu yaz Xbox'u satip oyun bilgisayari almak istiyorum alacagim. Bilgisayarin sistemi bu sekilde olacak;

• Islemci: i3 10100F (daha iyisini ama ayni fiyata olan baska bir islemci onerebilirsiniz)
  • Ekran karti: RX 6500 XT veya GTX 1650 Super.
  • Anakart: Gigabyte H410-H-v2
  • Kasa: Gameforce GF8010 cold 4x120mm Rainbow fanli oyuncu kasasi.
  • PSU: Gameforce GF500 80+ bronz.
  • RAM: Team T-Force Vulcan Z red 8 GB 3200 MHz (ileride 16 yapacagim bütçem yok su anda)
  • SSD: Hikvision 512 GB Desire p HS-SSD M.2

Sizce Xbox'dan bu sisteme gecmeye deger mi eger daha iyi bir oneriniz var ise 9500TL altinda olan sistemleri yazabilirsiniz butceyi hiç asamam maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yaz Xbox'u satip oyun bilgisayari almak istiyorum alacagim. Bilgisayarin sistemi bu sekilde olacak;

• Islemci: i3 10100F (daha iyisini ama ayni fiyata olan baska bir islemci onerebilirsiniz)
  • Ekran karti: RX 6500 XT veya GTX 1650 Super.
  • Anakart: Gigabyte H410-H-v2
  • Kasa: Gameforce GF8010 cold 4x120mm Rainbow fanli oyuncu kasasi.
  • PSU: Gameforce GF500 80+ bronz.
  • RAM: Team T-Force Vulcan Z red 8 GB 3200 MHz (ileride 16 yapacagim bütçem yok su anda)
  • SSD: Hikvision 512 GB Desire p HS-SSD M.2

Sizce Xbox'dan bu sisteme gecmeye deger mi eger daha iyi bir oneriniz var ise 9500TL altinda olan sistemleri yazabilirsiniz butceyi hiç asamam maalesef.
6500XT seni memnun etmez knk. Aşırı giriş seviyesi.

Alacagim ekran karti GTX 1650 Super olacak onu kesinlestirdim artik Xbox'dan cok sikildim hem depolamasi cok kotu hem oynanacak oyun yok ve cok kisitliyor o yuzden bir de yazilima baslamak istiyorum onun icin bilgisayar lazim benim yaptığım sistem iyi mi veya 9500TL'den ucuz daha iyi sistemler var midir?

Ve oynayacagim oyunlar FPS tarzi ondan bunda hiçbir şey yapamiyorum.

Xbox'tan PC'ye tabii ki geçilir yapmak istediğin şeyler göz önünde bulundurularak. Yeni bir konu aç 9500 TL'ye sistem önerisi diye arkadaşlar sana yardımcı olurlar.

Alacagim ekran karti GTX 1650 Super olacak onu kesinlestirdim artik Xbox'dan cok sikildim hem depolamasi cok kotu hem oynanacak oyun yok ve cok kisitliyor o yuzden bir de yazilima baslamak istiyorum onun icin bilgisayar lazim benim yaptığım sistem iyi mi veya 9500TL'den ucuz daha iyi sistemler var midir?

9.5K bandında 2 ele yonelmeni onerirrim. Pek FP sistem yok sıfır.

Bazen 9.999 TL'ye F/P hazır sistemler düşüyor, onları takip et.

Tamamdir herkese teşekkür ederim PC toplama konusu aciyorum ama bugün 2. konum olacak ban yer miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı