Oyun Canavarı Casper nasıldır ?

Yeni aldıysan ve iade edip paranı geri alabilme durumun varsa iade et derim. O pc'yi aldığın paraya sana çok daha iyi toplama pc tavsiye ederiz. Yok eğer iade edilemiyorsa ve bütçen varsa kasanın içinde ki iyi sayılacak bileşenleri ayırıp geri kalan dandik bileşenler yerine daha kalitelilerini de önerebiliriz. Seçim senin. Zararın neresinden dönersen kârdır :)

Aklında bulunsun da bir daha casper almamalısın ve o bilgisayarı ne kadara aldığını söyleyebilir misin?

İade et. Bende casper kullanıyorum. İçindeki parçalardan bazılarının markasını dahi ilk defa gördüm. Ayrıca casper'dan bir canavar bekleme :) .

İçinde i7 işlemci var ya, o yüzden oyun canavarı.

Geçen gün Vatan Computer'da çalışanın biri, benim yaşımda birisine marka bilgisayarı gösterip öve öve bitirememesi ayrıca onu ikna edebilmek için GTA V açıp oyunun ayarlarını kısıp -sanki Atari oynuyormuş gibi bir oyun deneyimi ile- "Bak, kasmadan oynuyoruz." demesi beni gerçekten üzdü. Neyseki çocuğu tutup ona anlattım işin aslını ve almaktan vazgeçti.

İade et. Bende casper kullanıyorum. İçindeki parçalardan bazılarının markasını dahi ilk defa gördüm. Ayrıca casper'dan bir canavar bekleme :) .

Casper pişmanlıktır. Benim de ilk bilgisayarım casperdı. 10 sene önce falan almıştık sadece monitörü çalışıyor arada o 17" kocaman tüplü monitörü bağlayıp nostalji yapıyorum :D

Bütçenize uygun toplama sistem veya başka bir marka almanızı önerirdim. Casper kullanan kişilerden hiç iyi yorum duymadım. Keşke başka bir cihaza yönelse idiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı