Oyun ekipmanları güncelleme

BarneY

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Oyun ekipmanlarımı değiştirmek-güncellemek istiyorum. Yaklaşık 4-5 yıldır aynı ekipmanları kullanıyorum ve artık değiştirme zamanım geldi.

Kullanmakta olduğum ekipmanlar;

Mouse: Logitech G402.
Klavye: Corsair K68 RGB.
Kulaklık: Cooler Master MH752 7.1
Zamanında bu ekipmanları hatrı sayılır fiyatlarla aldım. Bu fiyatlara yakın ve daha iyi performanslı ekipmanlar arayışındayım. Sadece mouse ye karar verebildim. G502 Hero olacak.

Kulaklık 2000TL, klavye 2000TL bütçem. Önerilerinizi bekliyorum...

Bizzat kendim kullandığım için rahatlıkla önerebiliyorum RGB olmasının siz kattığı çok bir şey yok ama gerek müzik dinlerken gerek oyun onarken veya film izlerken mutlu ediyor ve yanında bir kumanda geliyor oradanda Discord vs sesini kısıp oyun sesi arttırma gibi güzel özellikleri var.

Asus'un kulaklıklarından 2 tane kullandım, güzel bir tecrübe olmadı benim için. Asus'u direkt eliyorum o yüzden.
Arctis 5 Benim kulaklığımdan iyi midir? Ne gibi artıları var?
Bir de klavyenin bilek desteği olması önemli.

ASUS'un kulaklıklarından 2 tane kullandım, güzel bir tecrübe olmadı benim için. ASUS'u direkt eliyorum o yüzden.
Arctis 5 benim kulaklığımdan iyi midir? Ne gibi artıları var?
Bir de klavyenin bilek desteği olması önemli.

Logitech G513 nasıldır ? Bütçemin biraz üstünde lakin çok hoşuma gitti ürün.
Kulaklık olarak bütçemi yükseltme kararı alıp şu ürünleri listeme ekledim.
Logitech G Pro X, Steelseries Arctis Pro + GameDAC Hi-Res.
Mouse belli, G502 Hero olacak kesinlikle.
Klavye ve kulaklık hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Logitech G513 nasıldır? Bütçemin biraz üstünde lakin çok hoşuma gitti ürün.
Kulaklık olarak bütçemi yükseltme kararı alıp şu ürünleri listeme ekledim.
Logitech G PRO X, SteelSeries Arctis Pro + gamedac hi-res.
Mouse belli, G502 Hero olacak kesinlikle.
Klavye ve kulaklık hakkında ne düşünüyorsunuz?

Klavye sizi üzmez.
Kulaklık tarafında Logitech ve SteelSeries birbirinden güzel markalar. İkisi de sizi yarı yolda bırakmaz Premium ürünlerinde. Detaylı incelemelerine ve uzun kullanım deneyimlerine bakarak kafanıza yatanı alın derim.

Ek olarak Logitech G PRO mouse modeline veya Razer DeathAdder V2 ailesine bir bakabilirsiniz mouse tarafında onlar da gayet güzel.

Klavye sizi üzmez.
Kulaklık tarafında Logitech ve SteelSeries birbirinden güzel markalar. İkisi de sizi yarı yolda bırakmaz Premium ürünlerinde. Detaylı incelemelerine ve uzun kullanım deneyimlerine bakarak kafanıza yatanı alın derim.

Ek olarak Logitech G PRO mouse modeline veya Razer DeathAdder V2 ailesine bir bakabilirsiniz mouse tarafında onlar da gayet güzel.
Aslında Logitech G PRO alabilirim, elime daha uygun gibi duruyor. Bu ürünleri deneyip öyle almakta fayda var.
Logitech G Pro Kulaklık modelinde sorunlar olduğunu okudum. Çok sıkıyor, dip ses sorunu var, tiz ses veriyor, arızalabiliyor vs. gibi.
Bu konuda fikriniz nedir ?

Aslında Logitech G PRO alabilirim, elime daha uygun gibi duruyor. Bu ürünleri deneyip öyle almakta fayda var.
Logitech G PRO Kulaklık modelinde sorunlar olduğunu okudum. Çok sıkıyor, dip ses sorunu var, tiz ses veriyor, arızalabiliyor vs. gibi.
Bu konuda fikriniz nedir?

Merhaba. Ekosistem yaratmak için aynı markanın ürünlerini almanızı öneririm bu sayede yazılım karmaşası ve birlikte çalışan renk değişimi gibi özellikleri kullanabilirsiniz. Şahsen ben mousepadime kadar Razer kullanıyorum. Bütçeniz yeterli ise kulaklık harici her ürünü kablosuz yapmanızı da tavsiye ederim özellikle klavye tarafında çok güzel ürünler mevcut hem kablolu hem kablosuz kullanım sunan.
Benim klavye önerilerim de bunlar; Cooler Master CK721 RGB Red Switch Bluetooth Mekanik Gaming Klavye

Merhaba. Ekosistem yaratmak için aynı markanın ürünlerini almanızı öneririm bu sayede yazılım karmaşası ve birlikte çalışan renk değişimi gibi özellikleri kullanabilirsiniz. Şahsen ben mousepadime kadar Razer kullanıyorum. Bütçeniz yeterli ise kulaklık harici her ürünü kablosuz yapmanızı da tavsiye ederim özellikle klavye tarafında çok güzel ürünler mevcut hem kablolu hem kablosuz kullanım sunan.
Benim klavye önerilerim de bunlar; Cooler Master CK721 RGB Red Switch Bluetooth Mekanik Gaming Klavye

Hocam Razer'a karşı neden bilmiyorum bi ön yargım var. Sanırsam komple Logitech set yapacağım hoparlörüne kadar.

Geri
Yukarı