Oyun ekipmanları önerisi

furkqnnefee

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 10100f
Asus Dual rx 6400
8x1 gskill 3200mhz ram
Meslek
Lise öğrencisi
Ortak PC'den vazgeçip kendi PC mi almaya karar verdim şu an aklımdakiler bunlar biliyorum Trendyol'dan alışveriş yapılmaz normaldede asla yapmam PC alışverişi için ama burada ucuz bulabildiğim için ve tek bir yerden almak istediğim için sizce alınır mı? Ya da önerebileceğiniz mesela bak bu bununla aynı fıyatta ama daha iyi vb.

Alacağım ürünler bunlar.

Hem görünüşü güzel hem de ucuz genel olarak şu anda Rampage kullanıyorum ve memnunum markadan sizce?

Klasik mouse pad hem ucuz hem güzel.

Ben bu fiyata daha iyisini bulacağımı sanmıyorum tam istediğim büyüklük şekil ve çözünürlükte bu fiyata daha iyisini bulan atsın.

İnternet kafede vardı bu güzeldi glorius zaten iyi bir marka.

Bu fiyata alabileceğim en iyi mikrofon olduğunu düşünüyorum çok F/P bayağı araştırdım.

Klasik istediğim ölçülerde masa.

Bu kulaklık çok iyi sade her yerinden RGB akmıyor ve kablosuz.

Ne bu markayı hiç duydum ne incelemesini ama ucuz (diğer markalara göre)ve güzel duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık sakın.

O kulaklıkta markaya bakmayın.

İncelemelerini tarafsız olanları izleyin.

Öncelikle mouse tercihini çok beğendim, kulaklık'da çok güzel fakat mousepad kötü kalmış durumda. Sadece bunla sınırlı değil niye mikrofon alıyorsun ki, bir hedefin mi var? Ne istediğini belirtmediğinden monitörde büyük geldi gözüme, bazı tercihlerini değiştir derim.

Klavye tercihin kötü bence, T60 klavye veya farklı bir markanın güzel bi' mekanik klavyesini alabilirsin.

Mousepad bu marka çok iyi

Masa benim masam kaliteli :D

Kulaklık çok iyi.

Koltuk iyi gibi

Mouse çok iyi

Monitör olorak bence çok büyük.

Öncelikle mouse tercihini çok beğendim, kulaklık'da çok güzel fakat mousepad kötü kalmış durumda. Sadece bunla sınırlı değil niye mikrofon alıyorsun ki, bir hedefin mi var? Ne istediğini belirtmediğinden monitörde büyük geldi gözüme, bazı tercihlerini değiştir derim.
Mausepad yeterli olur diye düşündüm ,.ikrofon alma sebebim güzel duruyor ve oyun yapma gunluklerimi paylaşacağım onun için ce 3 monitöre alıştım monitorler arası siyah çizgi yerine tek monitır daha mantıklı (konu sahibi benim)

Monitör ultrawide mış fark etmemişim.

Ama oyun için fazla büyük çift monitör yapın bence yine de karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı