Oyun fiyatlarındaki iğrenç pahalılık

M4VER1CK

Hectopat
Makaleler
1
Türkiyede oyun fiyatları çok pahalı, özellikle benim gibi 2K vb her yıl çıkan oyunları takip eden biri için bu durum oldukça rahatsız edici. İndirimlerden yararlanmak için de çok çok fazla beklemek zorunda kalıyor mağdur oluyorum bu işkenceden bıktım. Her yıl çıkan oyunun fiyatını iğrenç bir şekilde abartıp geçen senenin oyununu copy pase yapıp önümüze sunuyorlar asıl hırsız onlar. Korsana destek vermiyorum ama zorluyorlar, uygun fiyata almak için ne yapmam lazım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe konuşmayı öğren ondan sonra benim seviyem hakkında tartışalım. Avustralya vatandaşlığım var. Bir kez olsun kullanmadım. Kimseyi ezmedim. Ama ben senin seviyeni anladım daha inmeyeceğim.
Ben olsam o vatandaşlığı hemen kullanır ve bir daha Türkler ile muhatap olmazdım. 👍

Genç kültürde çokça ortada dolaşan bir şey var, duymuşsunuzdur illaki. Güzel bir şey görünce düşerler, bayılmak gibi, sana bayıldım gibisinden. Sizin eşiniz varsa/yoksa bununla bir alakası yok. "Yenge" olarak tabir edilen kişi de eşiniz olmak zorunda değil. Farklı bir anlam yüklemek istesem yüklerdim ve bunu belli ederdim zaten. Böyle basit bir şeyden bu kadar kasmak pek mantıklı değil.

Bu arada cuma günleri de savcılık açık.

Eşim avukat savcılık ne zaman açık çok iyi biliyorum. Cuma günü işim var o yüzden öyle dedim. Benim anlatmak istediğim söylediğiniz şey her konuya gidebilir ucu açık o yüzden anlamadım yazdım zaten ilk mesajımda.

Eşim avukat savcılık ne zaman açık çok iyi biliyorum. Cuma günü işim var o yüzden öyle dedim. Benim anlatmak istediğim söylediğiniz şey her konuya gidebilir ucu açık o yüzden anlamadım yazdım zaten ilk mesajımda.
Dijital ortamlarda ki böyle şeylere çok takmamanızı tavsiye ederim. Dijital ortamda size açıkça hakaret edilmeden ne dava kazanabilirsiniz ne de bir şey. Olan vaktinize ve maddiyatınıza olur.

Burada hayatım oradakinden daha iyi olduğu için şuanlık kullanmayı düşünmüyorum. Belki ilerde çocuklarımın daha iyi bir eğitim alması ve daha iyi bir yaşam alanları olmasını istersem düşünebilirim. Ama burada ve ya orada aynı seviyede olsaydım yaşam tarzı olarak. Kesinlikle orayı seçerdim. @foreignersgod

Türkçe konuşmayı öğren ondan sonra benim seviyem hakkında tartışalım. Avustralya vatandaşlığım var. Bir kez olsun kullanmadım. Kimseyi ezmedim. Ama ben senin seviyeni anladım daha inmeyeceğim.
Benim yaşadığım koşulları ve psikolojik durumumu bilmeden atıp tutman saçmalığın daniskası zaten. Türkiyede yaşamak zorundayım çünkü belli başlı sebepleri var diyebilirim. Öyle oturduğun yerden yap et diyemezsin

@M4VER1CK Hayır, siz yanlış anlamış olabilir misiniz? Bu Forumda sadece korsana destek yok. Bu korsan oynayanlar burada barınamaz demek değil. Herkes korsan oynuyor ve herkes bunun yanlış olduğunu biliyor. Korsan oynayın demek yasak değil.
@alper9335 Siz bilirsiniz. Ben de öyle bir şans olsa 18'den sonra gitmiştim herhalde.

Herkesi kendin gibi vurdumduymaz sanma, bu fiyatları asgari ücrete göre değerlendiriyorum kendime göre değil, kaldı ki 5000 tl maaş alsam bile yoksulluk seviyesinin bir kademe ötesine dahi geçemiyorum
Vurdumduymazlık yapmıyorum belli ki ne demek olduğunu dahi bilmiyorsun. Bütçene göre oyun al. Asgari ücret ile gidip AAA oyun alırsan ne karnın doyar ne de oyun oynayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı