Oyun hayatına RDR 2 ile başlanır mı?

Yaşım 27 aslında çocukluğumdan beri sürekli oyun oynarım fakat sistemim olmadığı için son 5-10 yılın oyunlarına biraz uzak kaldım. Yeni sistem topladım. Oyun macerama RDR 2 ile başlarsam geri kalan oyunlar sarmamazlık yapar mı? Herkes en iyi oyun olduğunu söylüyor o yüzden bende bunu merak ettim.
Bence alakası yok etkisinde kalsan bile oynarsın. Ben witcher 3 bitirince başka oyun oynayamamıştım ama sonradan her oyunu yine oynamaya başladım. Etkisinde kalırsan oyunu sıkılıncaya kadar oynarsın zaten aynı oyunu 2.kere oynamayı sevmiyorsan sıkılırsın direk başka oyuna geçersin.

Yüklenildiği anlam kadar bir muhabbeti yok, PS4'ümde oynuyorum, güzel, tamam iyi falan ama ben neye bu kadar anlam yüklediklerini bulamadım, gerçi huzurlu bir dönemimde oynadığımı söylemek yanlış olur.

Grafikler ve mekanikler mükemmel, hikaye de öyle ilerliyor, bakalım hayırlısı.
Oyunun sıkıcı olmasının sebebi, hikayedeki bazı görevlerin yavanlığı (sinematik girip klasik bir şekilde başlayan görevler için diyorum), ilk baştaki Chapter'ların karlı ve sakin bir şekilde geçmesinden ve en önemlisi kontrol mekaniklerinden dolayı, ilk defa oynayan bir insan PC'de bile ilk başta nişan almakta zorlanır, alışmak gerekiyor.

Yaşım 27 aslında çocukluğumdan beri sürekli oyun oynarım fakat sistemim olmadığı için son 5-10 yılın oyunlarına biraz uzak kaldım. Yeni sistem topladım. Oyun macerama RDR 2 ile başlarsam geri kalan oyunlar sarmamazlık yapar mı? Herkes en iyi oyun olduğunu söylüyor o yüzden bende bunu merak ettim.
Hocam RDR2 ile başlanabilir fakat souls oyunları gibi oyunlarla başlamak sıkıntı ben şuanda souls dışında oyun oynamıyorum.

Korsan oyun dönemi hala bitmedi mi?
1 yıl beamng drive oynadım eski sürüm olduğundan modlar hatalıydı, yeni sürümü yükledim ve sol dönerken yarı dönüyordu, oyundan atıyordu ve daha saçma sapan hatalar vardı. Bende yeni aldım steam den. Korsan sevmem ama Türkiye'de birkaç saatlik oyuna 600 gibi bir fiyat ödemek koyar ya.

Bende sizin gibiyim 25 yaşındayım geçen yıl başladım ondan önce ilkokul çağlarında Silkroad oynardım sürekli sonra sistemim yetmediği için saldım geçen yıl başladım oyun oynamaya rdr çok güzel ama ben askeri similasyon oyunların hastasıyım squad,postscriptum,EFT,ready or not gibi ama kendini ispatlamış bütün oyunları oynarken de zevk alıyorum GTA serisi rdr ama gel gelelim en çok sevdiğim oyun barotrauma

Yeni konular

Geri
Yukarı