Steam Oyun hediyesi dolandırıcılığı

Hocam ben hiç anlamam kiiii. Anca oyun alır oynardım eskiden. Steam hesabım da çöp yani şu an. Daha yeni güzel bir kardeşimizi profil yaptım hoş duruyor diye. Ayrıca profiline girmedim hiç. Arkadaş ekle dedi ekledim gönderdi.

600 kusur gün yazıyordu sanırım evet hocam. ama dediğim gibi. hiç bakmadım profiline. baksam da bisi anlamazdım sanırım. Vac nedir onu da bilmiyorum açıkçası..

Size de geçmiş olsun hocam halledebildiniz mi ? En son topluluktan engellenmiş.
Ah be hocam... Keşke baksaydınız, topluluk banı yemiş biri %99.9 dolandırıcıdır...

2.raporda benden umarım hak ettiği cezayı alır kardeşinizede geçmiş olsun.
Teşekkürler olsun sağ olun..

Ah be hocam... Keşke baksaydınız, topluluk banı yemiş biri %99.9 dolandırıcıdır...
Öğrenmiş oldum hocam... 🥲

Bu arada sakıncası yoksa sormak istiyorum, adlarınızın yanında yazan centipat ya da decipat gibi ifadeler ne anlama geliyor ?

Hocam o bana söyle mantıklı geldi. İnsanlar dünya parayla envanter satıyor. E bu Steam hesap cüzdanı da ancak oyun almak için kullanılabiliyor. İnsanlar bir şekilde nakite çevirmek istiyor oradaki parayı. Offff Papara'ya yazdım ama bakalım ne olacak.

yazdım hocam Allah razı olsun teşekkür ederim.
Ben de yaptım zamanında ama kimsenin parasını çalmadım. Karşıdaki şahıs şerefsizmiş.

Hocam böyle bir durumda paparaya yazsanız da bir şey olmaz. Kredi kartı olsa yapabileceğiniz bir şey olurdu fakat Paparanın size tek söyleyeceği ‘Karşı tarafa Haksız Zenginleşme veya Dolandırıcılık davası açarsanız durum düzelecektir’ olur ve yapabileceğiniz tek şey bu. Savcılığa gidip suç duyurusunda bulunacaksınız

Geri
Yukarı