Oyun hesaplarının satışının yasaklanmasını talep ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korsan oyun neyse hesap satışı da odur.
Hesap satışının kaldırılması lazım.

Kardeşim, madem 3TL'lik alınca ekonomi suçlu (?) o zaman gelip korsan oyundan bahsedenlere de "korsana destek yok." yazmayacaksınız. Moderatörler de ceza vermeyecek.

Technopat'ın kuralları gereği korsana destek sadece 1 kere ile sınırlı "korsana destek yok." yazılmasını istemiyorsanız 3-4 TL'lik oyunların satımı kaldırılmayacak ki herkes orijinal alsın.

Technopat'ın kuralları gereği korsana destek sadece 1 kere ile sınırlı "korsana destek yok." yazılmasını istemiyorsanız 3-4 TL'lik oyunların satımı kaldırılmayacak ki herkes orijinal alsın.
Düşünme yetin var mı senin acaba? 3-4 TL'ye hesap alınca orijinal oyun aldığını mı zannediyorsun?

Kardeşim size ne isteyen alır isteyen almaz. Türkiye'de yaşadığımızı unutuyorsunuz.

Yahu 3 TL'ye 5 TL'ye 10 TL'ye aldığınız hesap sonsuza kadar sizin mi kalacak sonsuza kadar o oyunu oynayabilecek misiniz? Şurada savunduğunuz şeye bakar mısınız? Ben bunun yasak olduğundan bahsediyorum. Siz inat ediyorsunuz. Ben sizi düşünüyorum. O adam zaten oyunu aldığı parayı katlıyor. Bir süre sonra hesaplar uçacak. Ne yapacak yeni oyun alıp yine sizi düşünüp 3 TL'ye mi satacak size? Sürekli nereden hesap temin edecek? Bunları bir düşünün. O verdiğiniz 3 liraya yazık sonuçta aynı yola çıkıyor.

3 liraya aldığın bir hesaptan fazla bir şey bekleyemezsin.
Steam'ı offline bir şekilde başlatırsın.
Oyunu oynayıp bitirirsin ve çıkarsın bunda büyütelecek bir şey yok.

600 lira olmasın o oyunlar?

Yahu 3 TL'ye 5 TL'ye 10 TL'ye aldığınız hesap sonsuza kadar sizin mi kalacak sonsuza kadar o oyunu oynayabilecek misiniz? Şurada savunduğunuz şeye bakar mısınız? Ben bunun yasak olduğundan bahsediyorum. Siz inat ediyorsunuz. Ben sizi düşünüyorum. O adam zaten oyunu aldığı parayı katlıyor. Bir süre sonra hesaplar uçacak. Ne yapacak yeni oyun alıp yine sizi düşünüp 3 TL'ye mi satacak size? Sürekli nereden hesap temin edecek? Bunları bir düşünün. O verdiğiniz 3 liraya yazık sonuçta aynı yola çıkıyor.

Ortak hesap olduğunun alıcı da farkında ki satıcılar söylüyorlar ortak hesap olup olmadığını ayrıca hesapların şifresi e-potası vb şeyler değişmiyor.

Yahu 3 TL'ye 5 TL'ye 10 TL'ye aldığınız hesap sonsuza kadar sizin mi kalacak sonsuza kadar o oyunu oynayabilecek misiniz? Şurda savunduğunuz şeye bakar mısınız? Ben bunun yasak olduğundan bahsediyorum. Siz inat ediyorsunuz. Ben sizi düşünüyorum. O adam zaten oyunu aldığı parayı katlıyor. Bir süre sonra hesaplar uçacak. Ne yapacak yeni oyun alıp yine sizi düşünüp 3 TL'ye mi satacak size? Sürekli nerden hesap temin edecek? Bunları bir düşünün. O verdiğiniz 3 liraya yazık sonuçta aynı yola çıkıyor.
İnsanlar oyunları ucuz alıyor amaç da bu ya zaten, ucuza alıp hikayeli oynnayacak ve bilgisayarına virüs girmiş olmayacak. Torrent yerine çok daha iyi bir yöntem ayrıca hesaplar gidince ücretsiz temin ediliyor genelde kişiler tarafından.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı