Steam Oyun iadesi kabul olmuyor

Vinograd

Hectopat
Selam, Steam yaz indirimlerinde bayağı oyun almıştım. Bugün bazı oyunları iade etmek için harekete geçtim ve 5 oyunu iade ettim. Steam 2-3 tane oyunun iadesini kabul etti fakat son 2 iadeyi görselde göründüğü gibi reddetti. Aynı oyunları tekrar iade etmeyi mi deneyeyim mi yoksa iade yasağı falan mi yedim bilemiyorum. Ben şimdi 2 oyunu iade edemeyecek miyim acaba?

IMG_20230716_231428.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı anda birden fazla oyun iade etmek sıkıntı olabiliyor. Oyunları iade ederken açıklamaya durumu "çok fazla oyun aldım hepsini denedim bunları beğenmedim." gibisinden belirtirseniz sanırım iade edebilirsiniz.

Oynama süresi 2 saati geçtiyse ya da satın alımdan 15 gün geçtiyse iade edemezsiniz.

Eğer arka arkaya çok fazla iade yaparsanız Steam bunu suistimal olarak görüp iade hakkınızı elinizden geçici olarak alabiliyor, iadelerinizi kabul etmeyebiliyor veya sizin destek taleplerinizi arka plana atarak daha geç yardım almanızı sağlayabiliyor. Mümkün olduğunca az arka arkaya iade yapın.

Üst üste çoklu oyun iade edemesniz Steam dalga mı geçiyorsun almsaydın o zaman diyor.
Ya da oyunları 1 saat denedini düşünüyor çok oyun oynamak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı