Oyun Ici Milli Degerlere Hakaret

Bilimde de, tarihte de hala aynısı. Adamlar 30 yıl boyunca tarih ile yakından ilgileniyor, profesör oluyor, onlarca kitaplar yazıyor, ama televizyonun karşısına geçince 30 yıl önce anlattıklarını yine anlatıyor. Çünkü sorular, iddialar ( daha doğrusu saldırılar ) değişmiyor ki ! "Camileri ahır yaptı" "Kur'an'ı yaktı." vesaire. Bunlar yüzünden tarihçiler adam akıllı ilerleme kaydedemiyor. 30 yıldır aynı yerde bacaklarımızı oynatıp, adım atıyoruz. Hatta geri geri gidiyoruz ! Sinan Meydan, İlber Ortaylı ne zaman televizyona çıksa aynı terane. Artık şu bölümü geçelim ya. Takıldık kaldık bu bölümde. Lütfen artık level atlayalım, atlatalım. :/ Hatta bunlardan direk kurtulmanın bir yolu yok mu ?
Hocam boyle insanlar 1-2 ise iki uc yil sonra 5-6 olacaklar. Boyleleri cok ve durmadan da cogalmaya devam ediyor. Ne yapilabilir ben de halen dusunuyorum...

Hocam boyle insanlar 1-2 ise iki uc yil sonra 5-6 olacaklar. Boyleleri cok ve durmadan da cogalmaya devam ediyor. Ne yapilabilir ben de halen dusunuyorum...
Gerçekten de haklısın. Bundan bir kaç yıl önce Adolf Hitler'i faşist, zalim, aptal olarak görsem de, artık onu akılcı, mantıkçı olarak görüyorum. Her ne kadar sevmesem de, ona saygı duymaya başladım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı