Oyun için Dizüstü Bilgisayar mı? Masaüstü Bilgisayar mı?

nopatich

Hectopat
Merhabalar

MONSTER® ABRA A7 V5.1.1 17.3" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA

Ya yukarıdaki dizüstünü alacağım yada ekte olan böyle bir masaüstü. Ama kararsızım yardım eder misiniz? Bir oyuncu için hangisi daha faydalı olur? Taşınabilir bir oyun makinesi mi yoksa masaüstü mü? Bunun sıkıntısı içerisindeyim yoksa hemen alacağım. Laptop'u alma deyip 2400 TL'ye kadar sistem önerisinde de bulunabilirsiniz abilerim. Pişman olmak istemeyişim sorunum. Laptop'ta 128-bit ekran kartı var ama masaüstü olsa içinde Asus R9 270 256-bit olacak. Karar veremedim. Şimdiden teşekkürler.
10824978_4921053000111_1061630127_o.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı özellikte laptoba göre Masaüstü daha performanslı olur her zaman. Sıcak ve temizlik bakımından düşün bilgisayarı yanımda taşıyacağım demiyorsan tabikide Masaüstü derim.
2400 TL değerinde Masaüstü ile aynı özellikteki Laptobu aynı fiyata alamazsın zaten.

Aynı özellikte laptoba göre Masaüstü daha performanslı olur her zaman. Sıcak ve temizlik bakımından düşün bilgisayarı yanımda taşıyacağım demiyorsan tabikide Masaüstü derim.
2400 TL değerinde Masaüstü ile aynı özellikteki Laptobu aynı fiyata alamazsın zaten.
hocam içimde böyle liseli hevesi var laptopu mu alıp arkadaşıma gideyim birlikte oyun oynayalım falan bu yersiz bi istek mi acaba :/ ve 2.400 e laptop da olan i7 işlemci ile Asus R9 270 masaüstünde buluşturma gibi bir imkan var mı acaba

hocam içimde böyle liseli hevesi var laptopu mu alıp arkadaşıma gideyim birlikte oyun oynayalım falan bu yersiz bi istek mi acaba :/ ve 2.400 e laptop da olan i7 işlemci ile Asus R9 270 masaüstünde buluşturma gibi bir imkan var mı acaba

Sen bize ne amaçlı kullanıcağını belirt ona göre bir öneri yapalım.
Mesela ben Crysis 1 oynadım ama 3' üde ilerde oynuyacağım sistemimi ona göre dizdim sende oynamak istediğin oyunları yapmak istediğin işleri belirt herkes bi Pc toplar sana uygun olan içine sineni seçersin.

Masaüstü bilgisayardan her şekilde daha iyi performans alırsın. Burada cevabı verecek kişi bizler değiliz. Sensin. Bir bilgisayardan ne istiyorsun? Taşınabilirliğe ihtiyacın var mı? Biri sana oyunları her yere götürebilme şansı veriyor, diğeri de daha yüksek performans vaat ediyor... Tercih tamamen senin...

Arkadaşın dediği gibi, yanında taşıman gerekmiyorsa masaüstü olmalı. Bir de toplanılan masaüstü sistem gerçekten berbat.

Eki Görüntüle 35456

Bu sistemi alın.
Cevap veren herkese çok teşekkür ederim. Hocam önerdiğin sistemi alıcam eğer ekleyebileceğin birşey yoksa veya son sözün bu sistem ise diğer arkadaşlarında eklemek istediği olabilir elbette bana yardım edin :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı