Oyun için Dizüstü Bilgisayar mı? Masaüstü Bilgisayar mı?

daha cezbedici uzun yıllar rahat ettirir diye hocam o ekran kartıyla bu işlemci müthiş birikili olabilir diye
4460 o bütçeye fazlasıyla yeten bir işlemci, uzun vadede orta seviye ekran kartlarında darboğaz yapmayacaktır. Bütçen 4000 TL olsaydı i7 olabilirdi fakat bütçenin yarısını işlemciye yatırmak doğru değil.

Kardeşim bundan yaklaşık 1.5-2 sene önce, Gtx780M ekran kartı yeni laptoplara geldiği sırada gaming laptobun kralını aldım. MSI Gt70 Dragon Edition 2. Ne oldu şimdi, sattım masaüstü topladım. Diyeceğim o ki, masaüstü her zaman daha performanslı ve laptop gibi nazik değil. Aklın ve paran varsa hiç düşünmeden masaüstü topla. Tabi senin bileceğin iş. Ben oraya, buraya götürürüm oyun oynarım dedim. Fakat evde masaüstünde kullandım hep. O yüzden masaüstü almaya karar verdim. Sen illaki benim için taşınması kolay olsun, ben heryerde oyun oynarım dersen laptop al. İlk başta bende heryerde oyun oynarım dedim. Ama öyle olmuyor gözün gibi bakıyorsun laptoba ve hiçbir yere götürmüyorsun. Sonuçta masaüstünde kullanmış oluyorsun.:-D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı