Oyun için hangi Switch tercih edilmeli?

Ne tür oyunlar oynuyorsunuz? Fps ağırlıklı oyunlar için Cheryy MX kırmızı ve siyah switch'ler en iyi tercih olacaktır. Elbette farklı markaların ürettiği kaliteli switch'ler de bulunmakta.
Siyah switchler çok ağır mıdır ? Bir yerden sonra tuşlara basmaktan parmağım ağrımaya başlıyor bu sebeple kırmızıdan başkasına bakamıyorum oyun için

Aslında hepsinin tam ortası kahverengi olan. Ama yeni bir klavye alacak olsam kırmızı Switch'li bir klavye alırdım. Kahverengi Switch kullanırken değişik bir haz veriyor bana. :)

Siyah switchler çok ağır mıdır ? Bir yerden sonra tuşlara basmaktan parmağım ağrımaya başlıyor bu sebeple kırmızıdan başkasına bakamıyorum oyun için
Cherry MX siyah Switch (60 cN) ile kırmızı (45 cN) arasında "15 cN" (uygulanan basınç kuvveti) fark var. Dolayısıyla siyah switch'lerin basma hissiyatı kırmızıya oranla farklı (ağır) olacaktır.

HyperX Alloy FPS Pro Red Switch Mekanik Klavye ( HX-KB4RD1-US/R1 ) | HyperX | Mekanik Oyuncu Klavyeleri Cherry Mx Red Switch, 100% Anti-Ghosting'e Sahip HyperX Alloy Fps Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Ben aynısının mavi anahtarlı olanını aldım kullanıyorum. RGB takıntım yok diyorsan öneririm. Ben indirimden sanırım 270 Lira karşılığında almıştım şuan daha pahalı fakat bu fiyata aynı özelliklerde başka klavye yok. Sorun olursa klavyeyle ilgili cevaplayabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı