Oyun için işletim sistemi tavsiyesi

Bu Windows sürümleri güvenli değil. NTLite ile kendi ISO'sunu düzenleyebilir.
Güvenli. Eğer yine de öyle diyorsanız RekOS var. Her zamanki gibi veriler alınıyor, saçma sapan yerlere dağıtılıyor. Bunu Microsoft da yapıyor.

Güvenli. Eğer yine de öyle diyorsanız RekOS var. Her zamanki gibi veriler alınıyor, saçma sapan yerlere dağıtılıyor. Bunu Microsoft da yapıyor.

Her Custom sürüm Windows'un kendi orijinal sürümünden daha güvenlidir orijinal ISO daha fazla veri topluyor.

Olay o değil, adamlar ISO'ya trojan vs. koyabilir. Microsoft koyar mı sizce?

NTLite ile düzenlerse ikisi de veri toplamaz.

İlk önce dediklerinize gülmek isterim eğer Windows'tan konuşuyorsak istesek Regedit'te ince ayar çeksek yine veriyi toplayacak eğer güvenliği bu kadar çok önemseyecekseniz bizim yola katılablirisin, e tabii GNU/Linux yolu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olay o değil, adamlar ISO'ya trojan vs. koyabilir. Microsoft koyar mı sizce?
Bundan da bahsettim yazımda. RekOS güvenli çünkü tüm sistemle alakalı verileri paylaştı. Üstelik diğer sistemleri kullanırken de hiçbir kullanıcıdan sorun olduğunu duymadım.

İlk önce dediklerinize gülmek isterim eğer Windows'tan konuşuyorsak istesek Regedit'te ince ayar çeksek yine veriyi toplayacak eğer güvenliği bu kadar çok önemseyecekseniz bizim yola katılablirisin, e tabii GNU/Linux yolu.

Custom ISO'lar ne yapıyor? Onlarda Regedit'den ayar çekiyor, hizmetleri devre dışı bırakıyor. İsteğe bağlı verilerini de alıyor.

Hem de alasını koyar o kadar telemetriyi babamın hayrına çekmiyor.
Minimuma indirebilirsin Privacy is sexy 🍑🍆 - Enforce privacy & security on Windows, macOS and Linux sitesini öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı