Çözüldü Oyun için istenen DirectX sürümü nasıl düşürülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HenryTomasino

Femtopat
Daha fazla  
Bir oyun indirdim. Ama benden DirectX 10 veya 11 sürümünü istiyor. Kendi DirectX sürümümü kontrol ettiğimde 12 sürümde olduğunu gördüm. Ben bu sürümü nasıl 10'a veya 11'e çekebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bir oyun indirdim. Ama benden DirectX 10 veya 11 sürümünü istiyor. Kendi DirectX sürümümü kontrol ettiğimde 12 sürümde olduğunu gördüm. Ben bu sürümü nasıl 10'a veya 11'e çekebilirim?

12 ise 10 ve 11'i çalıştırır zaten büyük ihtimalle yanlış yere bakmışsınız. DxDiag'dan baktıysanız ekran kısmına tıklayıp oradan bakın.

12 ise 10 ve 11'i çalıştırır zaten büyük ihtimalle yanlış yere bakmışsınız. DxDiag'dan baktıysanız ekran kısmına tıklayıp oradan bakın.

Çözüm
Zaten ekran kartın DX 12 destekliyorsa 10 ve 11'i de destekliyordur, farklı bir hata var sanırım ama yine de oyunun başlatma seçeneklerine -dx11 yazarak DX 11 sürümünde başlatmaya zorlayabilirsin.

Geri
Yukarı