Oyun için Windows 11 kullanılır mı?

Benim fikrim eğer karşılarsa temiz kurulum ile geçilnesi olası.

Daha süre verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü 2 tane sistemi Windows 11 ile kullandım Windows 10'a geçince Ryzen 3 3100 sistem daha rahatladı. Ama i5 11400F sızdırılmış versiyondan beri sıkıntısız kullandım.

Ben w11 kullanıyorum. Gerçekten çok memnunum. Daha stabil, görsel olarak da güzel. Ve oyunlarda sıkıntı yaşamadım. Her hangi bir program,oyun vb şeylerde de problem yaşamadım. Tavsiye ederim kesinlikle.

Ben W11 kullanıyorum. Gerçekten çok memnunum. Daha stabil, görsel olarak da güzel. Ve oyunlarda sıkıntı yaşamadım. Herhangi bir program, oyun vb şeylerde de problem yaşamadım. Tavsiye ederim kesinlikle.

Bende o sistemi kullansam bende de sorun yaratmaz. Ryzen 3 3200G gücüne göre kullanmaması şu an için daha iyi olur. Ama Ryzen 3 değil de Ryzen 5 7 olsaydı önerirdim.

Açıkçası bende i5 11400F ile sorun yaşamadım. Aslında Ryzen 3 3100 ile sorun yaşamadım ama Windows 10'a geçince daha rahatladı sistem.

Windows 11'e zaman verin. Herkes kullanmak için çok acele ediyor. Hatalar düzelsin herkes kullanır elbet günü gelince.

Kullanmaya çok meraklı değilim açıkçası kursam şimdiye kadar 10 kere kurmuştum. Demek istediğim zaten format atacağım ama 10'dan devam edeyim, 11'e mi geçeyim diye sordum sadece. Anladığım kadarıyla da 11 hala kullanılmaması gereken bir işletim sistemi :D

Kullanmaya çok meraklı değilim açıkçası kursam şimdiye kadar 10 kere kurmuştum. Demek istediğim zaten format atacağım ama 10'dan devam edeyim, 11'e mi geçeyim diye sordum sadece. Anladığım kadarıyla da 11 hala kullanılmaması gereken bir işletim sistemi :D

Windows 11 aman aman gerekliymiş gibi böyle bir düşünceye kapılıyorsunuz ben ona taktım.:D

Kullanılabilir, sadece oyun için değil günlük kullanım için de kullanılabilir.
Uygulama desteği açısından sorun çekmezsiniz. 10 ile NT sürümleri aynı.

Windows 11 aman aman gerekliymiş gibi böyle bir düşünceye kapılıyorsunuz ben ona taktım.:D
Hiçbir işletim sistemine böyle olmadım valla :D XP zamanında bile millet deli gibi Vistaya geçmek isterken 2009 da falan anca Vistaya geçmiştim sonra da hemen Windows 7 yardımıma yetişmişti zaten :D Windows 11 ile Vistayı kader ortağı olarak görüyorum gerçi ama umarım sonu Vista gibi olmaz

Denemeye değer bu arada AMD Athlon 3000G işlemcide Windows 11 kurdum aynı FPS değerini aldım. İşlemcinizde AMD fTPM açarsanız TPM 2.0 olur kullanmada sorun yaşamazsınız. AMD için üretilen anakartlarda TPM özelliği olmaz bu arada. ( Deneyimlediğim Kuzenimin bilgisayarı)
AMD sürücü desteği veriyor.

Denemeye değer bu arada AMD Athlon 3000G işlemcide Windows 11 kurdum aynı FPS değerini aldım. İşlemcinizde AMD fTPM açarsanız TPM 2.0 olur kullanmada sorun yaşamazsınız. AMD için üretilen anakartlarda TPM özelliği olmaz bu arada. ( deneyimlediğim kuzenimin bilgisayarı)
AMD sürücü desteği veriyor.

ASUS A320M F anakartta fTPM ile TPM desteği var ama gerçek TPM 2.0 mı onu bilmiyorum. Ama daha ilk zamanlarında daha kurmuştum. Açıkçası çok fark hissetmedim Windows 10 ile. Ama Windows 10 kullanılması taraftarıyım.

Geri
Yukarı