PC'de PS4 konsolu mu? Xbox mu?

Bayram DURMAZ

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk kez PC aldım konsol alacağım. PC'de GTA 5, Forza 4, Flight Simulator, FIFA 24, ufc, Zula, CS:GO, PUBG gibi oyunlar oynayacağım(belki gelecekde RDR). Hangi oyun konsolunu almalıyım? Bütçe 500-600 TL(titresimli ve istedigim zaman kablolu olursa mükemmel olur olmazsa da sorun yok).

Arkadaşlar ilk kez PC aldım konsol alacağım. PC'de GTA 5, Forza 4, Flight Simulator, FIFA 24, ufc, Zula, CS:GO, PUBG gibi oyunlar oynayacağım(belki gelecekde RDR). Hangi oyun konsolunu almalıyım? Bütçe 500-600 TL(titresimli ve istedigim zaman kablolu olursa mükemmel olur olmazsa da sorun yok).
DS4 kollarının desteği yok. Xbox kolları tam destekli. Öneririm

Oyun konsolu mu diye sorarsanız Playstation 4, 5 ve Xbox Series vs yanıtı alırsınız ki bu PC için değil, PC yanına olur. Kontrolcüden bahsediyorsunuz, bu konuda da yorumum şu: PC oyunları gördüğüm kadarıyla Xbox arayüzünü kullanıyorlar yerleşik olarak. Ben PS kontrolcüsünü tercih ediyorum, o da simetrik olmasından dolayı.

Oyun konsolu mu diye sorarsanız PlayStation 4, 5 ve Xbox Series vs yanıtı alırsınız ki bu PC için değil, PC yanına olur. Kontrolcüden bahsediyorsunuz, bu konuda da yorumum şu: PC oyunları gördüğüm kadarıyla Xbox arayüzünü kullanıyorlar yerleşik olarak. Ben PS kontrolcüsünü tercih ediyorum, o da simetrik olmasından dolayı.

Yani ben hazır sistem var kol baglayacak hangi tur abi? PS mi Xbox mu?

DS4 kollarının desteği yok. Xbox kolları tam destekli. Öneririm

Bazilari programla vs. oluyor kimi de yeni kollar destekliyor diyor, ne yapacağım?

DualShock 4 daha iyi olur. Xbox konsolları yapı olarak eli yoruyor tabii kişiden kişiye değişir orası ayrı önerim DualShock'tan yana.

Linkini bıraktığım ürün muhtemelen orijinal değil ancak aradığın fiyat aralığında iyi yorumlara sahip.

Yazdigim oyunlari destekler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
F710 oda 960 TL o zaman F310 almaktan başka çareniz yok kablosuz kullanılmıyor ve titreşimide yok onun.
Of beaa neyse almaya calisiriz sagol kral

F710 oda 960 TL o zaman F310 almaktan başka çareniz yok kablosuz kullanılmıyor ve titreşimide yok onun.

Bir de ben PS kolunu cok isterdim ki uyusmu

Of beaa neyse almaya calisiriz sagol kral

Bir de ben PS kolunu cok isterdim ki uyusmu
Uyusmuomuş keşke bi cozumu olsaymis daha once ps koluna cok alistim cunki

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı