Oyun Kulaklığı Önerisi

Kokasi35

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Full-Stack Developer
Herkese merhabalar;
Ben bu sıralar kendime oyun kulaklığı bakıyorum. Arkadaşlarımla beraber oyunlar oynayacağız ve videolar çekip atacağız. Benim hoşuma giden yani beğendiğim kulaklık modeli :Plantronics Gamecom 380 Oyun Kulaklığı - Vatan Bilgisayar budur. Bu sizce nasıldır? Bütçem 150-160 TL civarı. Önerilerinizi bekliyorum. İyi sosyaller. :)

Yorumunuz ve tercihiniz için teşekkür ederim. Ama benim beğendiğim kulaklığın eksikleri nelerdir? İnternette araştırdım ama bulamadım.

Yorumunuz ve tercihiniz için teşekkür ederim. Ama benim beğendiğim kulaklığın eksikleri nelerdir? İnternette araştırdım ama bulamadım.
Bir eksiği var mı bilmiyorum ama G230'u kendim kullanıyorum ve bana kalırsa 4/4'lük bir kulaklık eğer G230 alırsanız kolay kolay pişman olmayacağınızı temin edebilirim.

Teşekkür ederim. Peki kulaklığın mikrofonda gürültü engelleme, dışarıdaki sesi tutma yani engelleme, tiz ses ve bass nasıldır?
Bu sorduğum soruları cevaplarsanız sevinirim.

Teşekkür ederim. Peki kulaklığın mikrofonda gürültü engelleme, dışarıdaki sesi tutma yani engelleme, tiz ses ve bass nasıldır?
Bu sorduğum soruları cevaplarsanız sevinirim.
Mikrofon dışarıdan gelen gürültüyü engelleyebiliyor ve sohbet ederken karşıdakine sizin sesinizden başka ses gitmiyor.(İstisnalar var tabiki de.)
Kulaklığın sesini fazla açınca tiz ve basslar biraz rahatsız edebiliyor ama o kadar yüksek sese oyun oynarken ihtiyaç duymayacaksınızdır.
Onun dışında kulaklık çok rahat ve kullanırken rahatsız olmuyorsunuz.

Logitech G230 iyi bir kulaklık ben de onu öneririm. Bir tane daha önerecek olursam eğer SteelSeries 4H'yi önerebilirim :)

Teşekkür ederim. Başka önerileri olan yok mu? Bu sizin önerdiğiniz StellSeries 4H fiyatına göre kötü değil mi?

SteelSeries oyuncu ekipmanları üreten en iyi firmalardan biri. Sıkıntı yaşamazsınız. Fiyatına göre gayet iyi bir kulaklık :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı