Oyun nasıl yapılır?

Biri beni de aydınlatabilirse iyi olur. Bir kişi bir oyunun tüm iş yükünü nasıl kaldırıyor :D konsept tasarımlar, hikaye akışı, animasyon, yazılım, 3D modeller vs gibi yapım sürecinde olan çok aşama var şimdi. Bu süreç esnasında insanlar genelde alanlarına göre iş yükünü sırtlıyorken tek kişilik iş akışı nasıl oluyor?

Stardew Valley bunun net örneğidir. Bir bilgi birikimi şart, yoksa imkansız bir şey.

Desteklenmediğini kim söyledi sayın Recep baltaşmı adam kendisi korsana destek veriyor sana ne oluyor kardeşim.

Uzatma konuyu.

Asıl konuyla alakasız mesaj yapan sensin senin konuyu uzatmaman lazım.

Burada gelip korsan oyun linki isteyen sensin ve seni şimdi şikayet etsek ban yiyecen o yüzden şimdi sen buradan uza git.

Sistem uygun mu değil mi bilmiyorum ama sistemi kaybetmek falan abartı değil mi 😀 sistemim yetersiz kalabilir tabii ki de saatli bomba değil sonuçta.

Sistem özelliklerine başlat menüsü > ayarlar > aramaya bilgisayarınız hakkında yaz orada işlemci, RAM yazıyor. Ekran kartına da başlat > aramaya DxDiag yazıp enterla oradan Ekran'a gel orada yazıyor.

Biliyorum onu zaten. Sistem özelliklerim profilde hakkımda kısmında yazıyor.

minimum sistem gereksinimleri​

• İşlemci: 2,5 GHz ve üstü frekansta çalışmakta olan dört çekirdekli Intel veya AMD işlemci.
  • İşletim sistemi: Windows 10 V1909 ve üstü sürümler (64-bit)
  • Depolama: Çekirdek bileşenler 33 GB, öteki içeriklerle birlikte ise 120 GB.
  • Ekran kartı: DirectX 11 veya 12 uyumlu ekran kartı.
  • Bellek: 8 GB.

önerilen sistem gereksinimleri​

• İşlemci: Altı çekirdekli Intel Xeon E5-2643
  • İşletim sistemi: Windows 10 V20H2 (64-bit)
  • Depolama: İşletim sistemi için 256 GB SSD, veri depolamak içinse 2 TB SSD.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce RTX 2080 Super.
  • Bellek: 64 GB.
Unreal Engine 5'in sistem gereksinimleri bunlar.

Geri
Yukarı