Oyun önerisi

freas

Hectopat
Merhaba, stareji hariç oyun önerisi istiyorum sistemi topladım ama çok sıkıldım oyun bulamıyorum. Bana dolu dolu oyun önerisi lazım şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, stareji hariç oyun önerisi istiyorum sistemi topladım ama çok sıkıldım oyun bulamıyorum. Bana dolu dolu oyun önerisi lazım şimdiden teşekkür ederim.

Shadow of mordor, Shadow of War, Witcher 3, God of War 2018, Warframe, Assasin,s Creed Origins.

Ben bunlari oynuyorum. Cok iyi oyunlar oneririm. Acik dunya macera aksiyon kategorilerinde oyunlardir.

Metro Serisi, Rdr2, Dark Souls Serisi, Elden Ring, Witcher 3...

Shadow of mordor, Shadow of War, Witcher 3, God of War 2018, Warframe, assasin, s Creed Origins.

Ben bunlari oynuyorum. Cok iyi oyunlar oneririm. Acik dunya macera aksiyon kategorilerinde oyunlardir.

Dün God of War başladım hikayenin öncesini videolar ile izledim ögrendim gerçekten çok iyi sarıyor ama o bitince oynarım diye başka oyun almalıyım.

Sadece Witcher 3'ü oynasan da yeter, diğer 2 oyun çok kötü.
hikayeyi anlayabilir miyim ki

Dün God of War başladım hikayenin öncesini videolar ile izledim ögrendim gerçekten çok iyi sarıyor ama o bitince oynarım diye başka oyun almalıyım.

hikayeyi anlayabilir miyim ki
evet cok iyi oyun. God of war bitirdikden sonra Shadow of Mordor ilki ikinci Shadow of War tavsiye ederim. belki duymussundur. cok iyi iki oyun

Yeni konular

Geri
Yukarı