Oyun oynama hevesim yok

godkingivarx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Kısa süre önce bilgisayarımı her oyunu oynatacak hale getirdim. Bu işi teker teker para biriktirerek yaptım. Kısa bir süre sonra oyun oynama hevesimin olmadığını anladım oyun inceleme kanallarını izledikçe gaza gelip her oyunu yükledim fakat hiçbir oyun beni içine çekmedi ve bu sene YKS sınavım var 1 aya bilgisayarı rafa kaldıracağım. Beni 1 ay bilgisayara gömücek ilgimi geri kazandıracak kült oyunlar biliyor musunuz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar. Kısa süre önce bilgisayarımı her oyunu oynatacak hale getirdim. Bu işi teker teker para biriktirerek yaptım. Kısa bir süre sonra oyun oynama hevesimin olmadığını anladım oyun inceleme kanallarını izledikçe gaza gelip her oyunu yükledim fakat hiçbir oyun beni içine çekmedi ve bu sene YKS sınavım var 1 aya bilgisayarı rafa kaldıracağım. Beni 1 ay bilgisayara gömücek ilgimi geri kazandıracak kült oyunlar biliyor musunuz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Oynadığınız ve sizi "içine çekmeyen" oyunlar nelerdi?

Tarih, savaş ve strateji tarzı oyunları seviyorsan şu oyunlar bana göre en iyileri ve beni ekrana gömüyor;
Total War serisi. En beğendiklerim, Medieval II Total War, Total War Rome II, Total War Attila, Total War Shogun II.
Age of Empires serisi.
Assassin's Creed serisi.
Call of Duty serisi.
Aklıma şimdilik bu kadar geldi. Eğer bu tarz oyunları seviyorsan listeyi genişletebilirim. Sağlıklı günler.

Bende de aynısı bu 2 gündür olmaya başladı 1. sana gereken şey iyi bir arkadaş grubu bendekilerin PCleri hep eski olduğu için çok oynayamıyorum 2. eğer ki Steam kütüphanende fazla oyun varsa oyunları değiştir ben mesela GTA 5 sildim Forza 4 ve Need for Speed yüklüyorum bunlarda sıkınca wolfeinstein e devam ederim bu taktik çok işe yarar 3. gmod, Roblox veya benzeri sandbox oyunları seni 3 ay idare eder beni etti vallahi ama en önemlisi 1.

Yeni konular

Geri
Yukarı