Oyun oynamaktan sıkılmış bir insan VR gözlük ile eğlenir mi?

@iKayraOnur @sevenbatuemir @ein3kl
Arkadaşlar cihazı aldım. 64 GB modelini 7000 liraya aldım bantları üzerinde kozmetik olsun donanımsal olsun sıfır gibi. Gerçekten mükemmel bir deneyim, oynarım ben bununla daha. Yalnız gorilla tag çok zor. Duvarlara tırmanamıyorum, ağaçları iki elimle tutarak kendimi yukarı fırlatıp tırmanıyom zar zor. Oynaya oynaya öğreneceğiz artık :D yalnız ben bunu 15W Samsung adaptörle şarj etsem bir şey olur mu?

@iKayraOnur @sevenbatuemir @ein3kl
Arkadaşlar cihazı aldım. 64 GB modelini 7000 liraya aldım bantları üzerinde kozmetik olsun donanımsal olsun sıfır gibi. Gerçekten mükemmel bir deneyim, oynarım ben bununla daha. Yalnız gorilla tag çok zor. Duvarlara tırmanamıyorum, ağaçları iki elimle tutarak kendimi yukarı fırlatıp tırmanıyom zar zor. Oynaya oynaya öğreneceğiz artık :D yalnız ben bunu 15W Samsung adaptörle şarj etsem bir şey olur mu?

Hayırlı olsun hala ilk günkü kadar oynuyor musunuz cihaz ile aynı zevki veriyor mu?

Hayırlı olsun hala ilk günkü kadar oynuyor musunuz cihaz ile aynı zevki veriyor mu?

İlk günkü kadar oynama fırsatım olmuyor, ilk günlerde bizim geniş salonda oynuyordum, sarıyordu bayağı. Fakat annemin garip grup temizlik takıntıları yüzünden artık giremiyorum. Dar alanda da hiç çekilmiyor, sürekli sınır duvarını görüyorsunuz oyunlarda. Ama ara sıra yukarı kata çıkmaya üşenmeyip oyun oynayınca eğleniyorum. Bilginiz olsun deneyim arttıracak setuplar kurmadığınız sürece gerçekçilik hissi çok az.

Yeni konular

Geri
Yukarı