Oyun oynamanın eski tadı vermemesi

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Sanırım yaşlandım, bilemiyorum. Bundan birkaç sene önce oyunlara çok heves ederdim. O senelerde Far Cry serisine çok heves etmiştim, kaldıracak bilgisayarım olsa da oynasam derdim. FX 6100'lü R7 370'li ortalama bir sistemim bulunuyor. Bu sene GeForce NOW sayesinde Far Cry'ın üçüncü oyununu oynayabildim. Gerçekten hevesimi aldım. Bir de o senelerde Far Cry 5 yeni çıkıyordu, 2018 falan olması lazım. Şu oyunu bir oynasam diye heves ederdim öyle.

Bu sene 5. oyununu oynama fırsatı da buldum. Tam bir fiyasko oldu zaten benim için istediğim zevki alamadım. Sonra Ubisoft indiriminde büyük üç tane AC oyununu aldım. Üçünü de açıp bir saat falan anca oynayabildim. Oynamaya çalışıyorum ancak oynayamıyorum, 5 dakika sonra falan oyunu kapatıyorum. Her şeyi zamanında yapmak en önemlisiymiş :D Bizden geçti herhalde artık oyun oynamayı da bırakmak lazım.

Sanırım yaşlandım, bilemiyorum. Bundan birkaç sene önce oyunlara çok heves ederdim. O senelerde Far Cry serisine çok heves etmiştim, kaldıracak bilgisayarım olsa da oynasam derdim. FX 6100'lü R7 370'li ortalama bir sistemim bulunuyor. Bu sene GeForce NOW sayesinde Far Cry'ın üçüncü oyununu oynayabildim. Gerçekten hevesimi aldım. Bir de o senelerde Far Cry 5 yeni çıkıyordu, 2018 falan olması lazım. Şu oyunu bir oynasam diye heves ederdim öyle.

Bu sene 5. oyununu oynama fırsatı da buldum. Tam bir fiyasko oldu zaten benim için istediğim zevki alamadım. Sonra Ubisoft indiriminde büyük üç tane AC oyununu aldım. Üçünü de açıp bir saat falan anca oynayabildim. Oynamaya çalışıyorum ancak oynayamıyorum, 5 dakika sonra falan oyunu kapatıyorum. Her şeyi zamanında yapmak en önemlisiymiş :D Bizden geçti herhalde artık oyun oynamayı da bırakmak lazım.

LoL seni çağırıyor🤠.Bende hikayeli oynayamıyorum artık sadece rekabetçi oynayabiliyorum.

Bu sene 5. oyununu oynama fırsatı da buldum. Tam bir fiyasko oldu zaten benim için istediğim zevki alamadım. Sonra Ubisoft indiriminde büyük üç tane AC oyununu aldım. Üçünü de açıp bir saat falan anca oynayabildim. Oynamaya çalışıyorum ancak oynayamıyorum, 5 dakika sonra falan oyunu kapatıyorum. Her şeyi zamanında yapmak en önemlisiymiş :D bizden geçti herhalde artık oyun oynamayı da bırakmak lazım.

Büyümüşsünüz hocam.

@Abdullah_AKD Far Cry serisine o sene büyük bir heves edip bu sene oynadığımda zaten büyük hayal kırıklığına uğradım. 5. oyununu oynadım, pişman etti. 4. oyununu da Prime yoluyla bedava aldım. Üçüncü oyununun aynısı, ciddi bir değişiklik yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı