Sosyal eski tadı vermiyor

Suluk'u uzun zamandır görmüyordum. Kendisi bundan önce açılan konuları biliyor mu bilmiyorum ama ben artık ilgi çekmek için açıldıklarını düşünüyorum.

Lütfen. Memnun değilseniz lütfen ayrılın.

Forumun tadını siz veya sizin gibiler bozuyor. Memnun değilseniz ayrılabilirsiniz.

Normal bir şey.

Zamanında beraber fikir alışverişinde bulunduğun ve eğlendiğin üyeleri göremeyince pek sarmıyor sosyal.

Üstüne üstlük yeni üyelere alışamazsan daha da sıkıcı geliyor. Otomatikman pasif üye durumuna düşüyorsun.
Burada zorla tutulmuyorsun, eğlenmiyorsan üstte çıkış düğmesi var.
Bence moderatörlüğe başvur. Güzel konu kitlersin.👎

Yahu bu kadar kafaya takmayın :D 3-5 konuya bakıp, cevaplayıp çıkın işte. Büyütülecek bir şey yok ortalıkta. Eski tadı vermiyorsa kendine başka bir forum bulabilirsin. Onlar da bir süreden sonra "eski tadı" vermez. Her gün bal yiyen, baldan usanır. Biraz ara vermek belki de iyi olabilir.

Bu kadar sert çıkmanıza gerek yok. Eski tadı vermiyor dediği için adama çıkıp gidin öyleyse gibi kırıcı sözler söylememek daha doğru olur. Bizim için de eski tadı vermiyor.

Ben ne zaman böyle bir konu açmışım? Muhtemelen hafiften mal olduğum bir gündü. Neyse.
Açtığın konuyu bilmemen garip.

Üye sayısı arttıkça denetim artacak, haliyle sinir ve stres de artacak, sonrasında üyelere de yansıyacak bu durum. En sonunda canına tak edenler bırakıp gidecek, kalanlar da içerisindeki sinir ve stres ile kalacak, o yüzden böyle.

Benim üye olduğum zaman -çok fazla aktif değildim, gene de hayal meyal hatırlıyorum- gibi değil.

En kral moderatörlerin olduğu zamandır bu zaman bu arada. Zamanında kayıt olduğumda aşırı katıydı kurallar, şimdi daha saldılar ve iyi bir şey. Forum düzende kalırken insanları bıktırmıyorsunuz.

Sosyal ile alakası olduğunu düşünmüyorum. Yaşadığımız zamanla alakalı olabilir. Ek olarak bırakan üyelerin de etkisi var tabii ki.

Geri
Yukarı