Oyun oynarken bilgisayarın aniden kapanması

• Konuyu başlatan rauzy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 322

rauzy

Decapat
Daha fazla  
Merhabca, daha demin FC24 girdik girdiğimde tama joyisticki alıp ara sahnelerı geçiyordum. Bilgisayar bir anda kapandı, sonra tekrar açtım. Bunun sebebı ne olabilir? 3, 4 gün önce GTA 5'teyken olmuştu aynı sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabca, daha demin FC24 girdik girdiğimde tama joyisticki alıp ara sahnelerı geçiyordum. Bilgisayar bir anda kapandı, sonra tekrar açtım. Bunun sebebı ne olabilir? 3, 4 gün önce GTA 5'teyken olmuştu aynı sorun.
Isınma kaynaklı olabilir mi acaba? Değerlere baktınız mı?

Ev elektriğinden kaynaklanabilir. Çok ısınmadan olabilir veya yüksek ihtimal PSU'dandır eğer kasa direk kapanıyorsa.

Bir kaç farklı ihtimal üzerinde durulabilir. Öncelikle sisteminizin TAMAMINI detaylı model isimleriyle paylaşırsanız daha verimli yardım alırsınız.

Basitten zora sıralıyorum bios sıfırlayın ,driverları güncelleyin yada terkrar kurun ,sökülebilir parçaları söküp bağlantı noktalarını silin geri takın , ramleri tek tek deneyin , psu , anakart , işlemci.

Oyunda değerler bunlar.

Dosya Ekleri

• 1215.jpg
    1215.jpg
    84,4 KB · Görüntüleme: 17
  • WhatsApp Görsel 2024-01-05 saat 18.56.58_287e4f91.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-01-05 saat 18.56.58_287e4f91.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Yukarı