Oyun oynarken en ufak bir şeyden bile korkmak

Farkındayım ancak yine de ilginç bir şekilde korkuyorum. Yani böyle kafası falan yerinde değil. Aslında benimki korkudan çok iğrenmek. Ona yapacak bir şey yok gibi. :(
Ne diyeceğimi bilemedim, daha az iğrenç şeylere bakarak alışmayı deneyebilirsin. Korkuyla alakası yok o zaman bunun. Kan görme fobisi gibi.

Hafif oyunlardan başlamak isterseniz Slendietubbies 3 öneririm, hem komik hem korkunç bir oyundur kendisi. Komik yaratıklar da var, korkunç yaratıklar da. Jumpscare yok oyunda, karakterler elindeki kesici aletler ile veya elleri ile sizi öldürüyor. Bass Boosted çığlıklar mevcut ama, bass boosted denilemez ama çok sesli çığlıklar mevcut.

Hellblade ne öyle ya, sanki kulaklığın içinden üflüyorlar kulağıma o kadar rahatsız edici yapmışlar, gerçekten aşırı başarılı.

Sorma hocam, hatta oyunun sonlarına doğu dört bir yanı kapalı bir tapınağın içerisine girmek zorunda kaldığımız bir yer vardı, oradaki tuhaf satanistçi sesleri resmen içimde hissettim diyebilirim, özellikle efekt sesleriyle birlikte ilk darbeyi vurduğunda bilgisayarın başında etrafıma anlık olarak bile baktığım oldu. Zaten adamlar oyunun başında en iyi deneyim için 7.1 Surround kulaklık önerilir diye bir bilgilendirme notu düşmüş, biz standart stereo headphonelarla bu kadar sallandıysak 7.1'in vereceği his kim bilir ne seviyede olurdu? O oyun bence alanında çok özgün ve kaliteli bir yapım, hakkını yememek lazım 🙂.

Aynı şeyi bende fallout 4'te yaşıyorum o tür yaratıklar gelince oyunun sesini tamamen kapayıp god mode açıyorum ekrana bakmadan gelişine sıkıyorum böyle çok boss yenmişliğim var :D ama insan göre göre alışıyor şu an fallout da ki böcekler ve merluklar dışında tiksindiğim bir şey yok.

Merhaba. Bugün Black Mesa oynamaya başladım. İlk başta her şey güzeldi. sonra deneydeki hata yüzünden mahsur kaldık. Oradan çıkarken gördüğüm yaratıklardan midem bulandı ve iade ettim oyunu. Bu genel bir sıkıntı benim için. Soma oynuyordum, katlanamadım iade ettim. Oynamak istiyorum ama iğrenç şeyler görünce dayanamıyorum. Korku da onlardan biri çıkacak korkusu. Ne yapmalıyım? Bu oyunları oynayıp bitirmek istiyorum ancak bu korku yüzünden adam akıllı oyun oynayamıyorum. Nasıl çözebilirim? "O zaman oynama." Gibi şeyler yazmayın lütfen.
Ben kardeşimle oynadığım zaman kendimi cesur hissediyorum çünkü o benden daha korkak. Neyse bir yakınınız ile birlikte rahatlatıcı müzik eşliğinde oynarsanız sıkıntı çıkmaz. Denendi, onaylandı. 👍

Sorma hocam, hatta oyunun sonlarına doğu dört bir yanı kapalı bir tapınağın içerisine girmek zorunda kaldığımız bir yer vardı, oradaki tuhaf satanistçi sesleri resmen içimde hissettim diyebilirim, özellikle efekt sesleriyle birlikte ilk darbeyi vurduğunda bilgisayarın başında etrafıma anlık olarak bile baktığım oldu. Zaten adamlar oyunun başında en iyi deneyim için 7.1 Surround kulaklık önerilir diye bir bilgilendirme notu düşmüş, biz standart stereo headphonelarla bu kadar sallandıysak 7.1'in vereceği his kim bilir ne seviyede olurdu? O oyun bence alanında çok özgün ve kaliteli bir yapım, hakkını yememek lazım 🙂.
Bence de, oyundan kalite akıyor resmen :D Bunun gibi oynarken yaşadığımız oyunlar çok nadir.
2. oyununu dört gözle bekliyorum.

Geri
Yukarı