Oyun oynarken yaratıklardan korkmak

Arkadaşlar ben bazı oyunları oynamak istiyorum ama böyle bir huyum var oynamamak zorlaştırıyor. Minecraft yaratik modu eklesem ya da başka bir oyunda böcek ya da bunun gibi bir şey görünce çok korkuyorum en son oynadığım oyunda araba parçaları toplayıp hayatta kalmaya çalışırken mutant bir tavşan gördüm ve oyunu kapattım. Bunu nasıl yenerim? Çoğu oyunları bu sebeple bıraktım bu çoğu yaratik için geçerli.

Ve gerçek hayatta böcek fobim var.
Bazı oyunlarda ,örümcekli oyunlarda özellikle, oyun ayarlarından halledilebiliyordu ama her oyunda aynı özellik olmaz sanırım. Belgesel izleyerek belki üstesinden gelebilirsin. (benim de örümcek fobim var)

Bazı oyunlarda, örümcekli oyunlarda özellikle, oyun ayarlarından halledilebiliyordu ama her oyunda aynı özellik olmaz sanırım. Belgesel izleyerek belki üstesinden gelebilirsin. (benim de örümcek fobim var)

Bende ağır bir şekilde eklem bacaklı ve kertenkele var bütün eklem bacaklılara aynı bu arkadaş gibi.

Benden bir tavsiye; ilk korkutuğunda veya yaratık çıkacağını vs anladığında (istersen kulaklığı çıkarabilirsin o da gerilim yapar) sonrasında kendine bunun bir ekrandaki görüntü olduğunu hatırlat ve derin nefes al kendini yaratık görmeye hazırla (istersen kaşlarını çat sinirlen vs o zaman da bir hazır oluyorsun düşmana gider gibi düşün)(Half-Life Source zıplayan yaratıklar benim de tüylerimi diken diken ediyor oyunu oynarken sesi gelince irkiliyorum ama her gördüğümü de öldürdüm :)

Hocam hamam böceği görsem kıyamet koparırım.

Benden bir tavsiye; ilk korkutuğunda veya yaratık çıkacağını vs anladığında (istersen kulaklığı çıkarabilirsin o da gerilim yapar) sonrasında kendine bunun bir ekrandaki görüntü olduğunu hatırlat ve derin nefes al kendini yaratık görmeye hazırla (istersen kaşlarını çat sinirlen vs o zaman da bir hazır oluyorsun düşmana gider gibi düşün)(Half-Life Source zıplayan yaratıklar benim de tüylerimi diken diken ediyor oyunu oynarken sesi gelince irkiliyorum ama her gördüğümü de öldürdüm :)

Hocam bizde fobi var öyle bakmamakla olmuyor bakmayınca da benim gözümün önüne geliyor eğer görmüşsem.

hocam yaratık çıktığında osmnalı marşı ile dalacam çözümüzün için saolun dostlar

Geri
Yukarı