Oyun oynarken kırmızı şeritler çıkması

Psychoman1

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, son 2 aydır bu sorunu yaşıyorum fakat çok daha fazla olmaya başladı. Yani her oyunda yapıyor eskiden belirli oyunlarda yapıyordu. Size sorum şu peki ben ne yapmalıyım, nasıl bir çözüm yoluna başvurmalıyım, ekran kartında mı, ekran da mı sorun? Konuya yardım eden herkese teşşekürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az çok fakat ben birkaç tanıdığımla görüştüm bu konu hakkında, birçok sorunu olabiliyormuş işlemci ısısı,ekran kartı,anakart,ram fakat genel bir neden olarak ekran kartında diyorlar.Bende düşünüyordum zaten değiştirmeyi buna uygun olarak 700 lira bütçem var ram ve diğer şeyleri de artırabilirim tabii ki çok fazla param olmadığı için sizden yardım istiyorum :)

Orada diyor ki"Genel ayarlar sekmesi"fakat bende öyle bir yer yok bende aynen şu şekil var;

Dosya Ekleri

• zaa.png
    zaa.png
    75,4 KB · Görüntüleme: 301
Denedim fakat yine aynı sorunla karşılaştım,cidden can sıkmaya başladı bu konu bende telefonum el vermediği için fotoğraf çekip yüklenmiyor,bunun bir çözümü yok mudur?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı