Oyun oynarken sistem aniden kapandı ve açılmıyor

egebektas

Femtopat
Daha fazla  
CS 2 girdikten yaklaşık 5 dk sonra PC kapandı. Açmayı denedim ancak açılmadı. Power'de herhangi bir yanık kokusu yok, RAM'ı taktım çıkardım çalışmadı, BIOS pilini çıkartıp taktım gene düzelmedi. PSU önceden tamir gördü lehimlendi ancak lehimleneli 1.5 ay olmuştur. PC'yi nasıl çalıştırabilirim?

İzoly ancak ben MSI marka psu aldım sıfır denedim pc yi çalıştırmadı gene buna kaldım

MSI psu nun kabloyu araklamıştım onu denicem

Kabloyu değiştirdim olmadı.Priz değiştirdim olmadı.Açma tuşuna basınca ışık geliyor ve gidiyor bida gelmiyor eğer fişi çıkarıp takarsam ilk basışta gelip gene gidiyor
Power arızalı büyük ihtimal. Dayına götüreceksin mecbur.

PSU yu kısa devre yaparak çalışmayı dene. Eğer çalışıyorsa başka ihtimali düşünürüz.
Yardımın ve yardımlarınız için teşekkürler cumartesi dayıma götürmeye çalışacağım dönüş yaparım.İnternette statik elektrik olabilir usb girişlerinden felan dedi bilmiyorum bugün ilk kez kulaklık takmıştım belki ondandır bilmiyorum dönüş yaparım.

Herkese tekrardan merhaba.Dayıma götürdüm tamir etti ancak tekrardan bozulabileceğini söyledi 2 kere tamir oldu toplam.Yeni alacağım sanırsam herkese yardımları için teşekkürler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı