Oyun oynarken sistem kapanıyor

VenomBey

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 500W'lık Power Boost bir PSU var. 2 senedir kullanıyorum ama bugün tuhaf bir şekilde oyun oynarken kapandı. Sonra elektrik gitti herhalde deyip fişi çektim ama elektrik gitmemiş PSU'dan dolayı PC kapanmış. Bilgisayarı açtım fakat hemen kapandı açıldı ve tekrar kapandı. Şimdi ben ne yapmalıyım PSU değiştirmeli miyim yoksa beklemem mi gerek? Diğer sistem donanımlarıma zarar gelsin istemiyorum.

(Power Boost ile alakalı bir yorum değil soruna odaklı bir çözüm önerirseniz sevinirim.)
Bir ses kaydında var fakat o fan sesi sanırım.

Açmayı deneyebilirsin, aldığın yere yolla ve yenisi ile değişsinler.

Hocam diğer ekran kartı RAM işlemciye zarar verecek diye korkuyorum açmayı pek düşünmüyorum.

@VenomBey bilmiyorsanız boş verin. Bilgisayar bileşenlerinden anlamayan biriyseniz hiç ellemeyin. Ben öylesine söyledim zaten onu. Ama dediğim gibi artık şu İtopya desteğe yazın ve yeni PSU bakmaya başlayın :D

Telefon numarası var sadece mail atmayı düşünmüyorum.

Hocam diğer ekran kartı RAM işlemciye zarar verecek diye korkuyorum açmayı pek düşünmüyorum.

Telefon numarası var sadece mail atmayı düşünmüyorum.
O halde direkt değişim iste.

@VenomBey Bilgisayarcıya götürmeyin eğer tanıdık değilse. "Kardeşim sana 16 GB RAM fazla gelir 8 GB yaptım o adam olana çok bile." Hatta tanıdık ise bile güvenmeyin. Bizim 7 yıllık insafsız mahalle bilgisayarcısı arkadaşın ekran kartını alıp çöpten bir ekran kartı takmıştı. Akrabalarınızdan bilgisayardan anlayan birisi varsa onları çağırın.

@VenomBey bilgisayarcıya götürmeyin eğer tanıdık değilse. "kardeşim sana 16 GB RAM fazla gelir 8 GB yaptım o adam olana çok bile." hatta tanıdık ise bile güvenmeyin. Bizim 7 yıllık insafsız mahalle bilgisayarcısı arkadaşın ekran kartını alıp çöpten bir ekran kartı takmıştı. Akrabalarınızdan bilgisayardan anlayan birisi varsa onları çağırın.

Hocam o kadar şey değilim. Bilişim öğrencisiyim zaten. Tanıdıkta yok.

O halde direkt değişim iste.

Hocam değişim isteyeyimde nasıl olacak o iş. Ben nasıl değiştireceğim söküp nasıl takacağım.

Kasayı tamamen İtopya'ya götürmem gerek. Bilgisayarı çok açasım var diğer bileşenlerinden dolayı.

Hocam o kadar şey değilim. Bilişim öğrencisiyim zaten. Tanıdıkta yok.

Hocam değişim isteyeyimde nasıl olacak o iş. Ben nasıl değiştireceğim söküp nasıl takacağım.

Kasayı tamamen İtopya'ya götürmem gerek. Bilgisayarı çok açasım var diğer bileşenlerinden dolayı.
O halde kasayı komple götürün. Hem götürmüşten diğer donanımları'da test etmelerini rica edersin.

Merhaba 500W'lık Power Boost bir PSU var. 2 senedir kullanıyorum ama bugün tuhaf bir şekilde oyun oynarken kapandı. Sonra elektrik gitti herhalde deyip fişi çektim ama elektrik gitmemiş PSU'dan dolayı PC kapanmış. Bilgisayarı açtım fakat hemen kapandı açıldı ve tekrar kapandı. Şimdi ben ne yapmalıyım PSU değiştirmeli miyim yoksa beklemem mi gerek? Diğer sistem donanımlarıma zarar gelsin istemiyorum.

(Power Boost ile alakalı bir yorum değil soruna odaklı bir çözüm önerirseniz sevinirim.)
Bir ses kaydında var fakat o fan sesi sanırım.

Kanka diskini biçimlendir benimki öyle düzeldi.

Geri
Yukarı