Oyun oynayamıyorum ve sevmiyorum

Rahat rahat mı? En ufak hatamızda ailevi değerlerimize küfür edildiği, mid oynayamadığı için AFK kalan oyuncuların bulunduğu bu oyunu siz gerçekten rahat rahat oynayabiliyor musunuz?

LoL sevmem imkanı yok. Hatta nefret ederim ismini bile duymak istemem ama oynayanlara saygı duyarım.
Neden olduğunu bilmiyorum ama oyun oynayamıyorum ve sevemiyorum. Şöyle PUBG desem millet hile var oynanmaz der. CoD Warzone oynasam içim rahat etmez her oyuna çıkacak artık kim indirecek 90 GB'ı. CS:GO ve R6S oynuyorum GTA 5 zaten bitti ne kaldı Apex sevmem imkansız Fortnite... Ne kaldı ben rahat rahat ne oynayacağım? Allah aşkına yardım edin yav.

League of Legends. (!)

Metin 2 oyna kendine gel.

TR serveri: MY time has come.

Bence biraz çevrim dışı oynamalısın. 😀
Undertale oynamanı tavsiye ederim.

Yalnız mı oynuyorsunuz, arkadaşlarınız da var mı?

Welcome to osu!

Click the circles.

To the beat.

C'i r C l e S.

GTA V oyna FiveM'de takıl.

Hikayeli oyunlarda takılabilirsin. Ama artık oyun oynama zevkin kalmadıysa bırak sil. Kendin kodlama öğrenip yap bak nasıl eğleniyorsun. 😃

Hocam ayda sadece 1 saat oyun oynuyorum. Nedenine gelecek olursam hangi oyuna kanım ısınsa ya biri göğe yükseliyor ya da (silah oyunları için) adamın sınırsız mermisi oluyor. Şu anda ise hayatımdan memnunum kodlarımı yazıyorum, okuluma gidiyorum, evde kardeşim ile vakit geçiriyorum, Allah'a karşı ibadetlerimi eksiksiz yapmaya çalışıyorum. Size de tavsiye ederim hayata bir kere geliyorsunuz vaktinizi oyunlarda boşa harcamayın.
Not: Bazı arkadaşlar linçlemeden önce deyim oyun sadece bir eğlence ihtiyacıdır ama beyin içinde bir maymun var (anlayan anladı) o maymun sadece kendini tatmin eden şeyleri yapmaktan hoşlanır. Diğer bölüm ise kalıcı öğrenmeye siz oyun oynayarak sadece beyninizde ki maymunu tatmin edersiniz.

Oynamak zorunda değilsin ki. Bende sadece CS:GO oynuyorum başka oyunlara bakmıyorum.

Sen bunalmışsın git sevgilin ile veya arkadaşların ile buluş dışarı çık bir süre seni oyalayacak bilgisayar dışında bir aktivite bul. Bir nevi tükenmişlik sendromu diyebiliriz.

Single Player takıl :)

Belki bir arkadaş iyi olabilir. Apex'i denemediysen tavsiye ederim 😁 ben hiçbir Battle Royale oyununu sevmedim Apex'i oynayana kadar.

CS oynuyorsanız onun tarzında bir oyun olan Valorant'ı deneyin bence.

Dizi izleyin withcer önerimdir.

Gidin persona oynayın da ufkunuz açılsın.

Sanırım Online seviyorsun çok basit tavsiye warframe ve path of exile bunlara saatler gömersin.

Rahat rahat mı? En ufak hatamızda ailevi değerlerimize küfür edildiği, mid oynayamadığı için AFK kalan oyuncuların bulunduğu bu oyunu siz gerçekten rahat rahat oynayabiliyor musunuz?

Şu aralar rap popüler diye zorla rap dinlemeye çalışan insanlar gibim. Olmuyorsa zorlama başkan.

Siz bana ne yapmam gerektiğini söylerseniz sevinirim. CoD Warzone her CoD'a çıkmaz, PUBG oynamayanlar sana kötü hitap etmez gibi şeyler mesela.

Geri
Yukarı