Oyun seçenekleri ve Steam dışı oyun satın alma düşüncesi

Pc_Uzmanı

Picopat
Daha fazla  
PC almak istiyorum fakat Steam maalesef Türk lirası ile oyun satmıyor. Bu yüzden konsol ile PC arasında kaldım. PS 5 Series X Series S PS 4 bunlardan birisini alacağım PC almazsam bütçem daha belli değil hikayeli oyun seviyorum ama İngilizcem kötü maalesef Steam'a Türkçe yama kurabiliyoruz sanırsam istediğimiz gibi, doğru muyum?

Ama FPS oyunları da seviyorum Steam harici nereden alabilirim? Steam TL'ye döner mi, düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC almak istiyorum fakat Steam maalesef Türk lirası ile oyun satmıyor. Bu yüzden konsol ile PC arasında kaldım. PS 5 Series X Series S PS 4 bunlardan birisini alacağım PC almazsam bütçem daha belli değil hikayeli oyun seviyorum ama İngilizcem kötü maalesef Steam'a Türkçe yama kurabiliyoruz sanırsam istediğimiz gibi, doğru muyum?

Ama FPS oyunları da seviyorum Steam harici nereden alabilirim? Steam TL'ye döner mi, düşünceleriniz neler?
Hocam Epic games var TL ile.

Steam dışında farklı platformlar var, mesela Epic Games. Oralardan da oyun alabilirsin. Oyun fiyatları fazla geliyorsa Game Pass vb. abonelik sistemlerine de yönelebilirsin PC tarafında. Zaten konsolda da artık oyun fiyatları pek de uygun değil.

Hocam hem FPS oyunlari hem de hikayeli oyunlar seviyorsanız en doğrusu PC olacaktır. Ki sadece Steam üzerinden oyun almanıza gerek, yok birçok seçenek var.

Epic Games korsan mı? İlk defa sizden duydum.
Arkadaş noktalama işareti kullanmadığı için korsan olarak epic games var olarak algılanmış. :D Demek istediği aslında "İstediğini oynarsın korsan olarak. Epic Games var hala TL üzerinden oyun satan."

Epic Games, Xbox Game Pass gibi platformlar var kullanabileceğin.

Yeni konular

Geri
Yukarı