Oyun sepetindeki oyunlar nasıl?

Vanga28

Hectopat
Daha fazla  
Call of Duty Black Ops 2 45 TL
Call of Duty Black Ops 3 68
Call of Duty: Advanced Warfare - Gold Edition 45 TL
A Plague Tale: Innocence 50 TL

Nays ile %20 ile almayı düşünüyorum sizce nasıl?

CoD serisini seviyorsanız ve üstteki oyunları oynamadıysanız güzel bir sepet. Black Ops 1'in hikayeesi çok iyi. Ancak ben kişisel olarak Black Ops 3 ve Advanced Warfare'ı sevmiyorum. Online serverların çok dolu olacağını sanmıyorum ancak sadece hikayeler için de alınabilir.

Sadece hikayeleri için almayı düşünüyorum eger coop olarak oynaniyorsa call off duty serisi belki birde onun için alırım ama benim için önemli olan hikaye.

Call of Duty Black Ops 3ü remote play together ile sadece sen sahip olsan bile zombi modunu arkadaşlarinla oynayabilirsin. Black ops serisini pek sevememiştim ben hikaye olarak. Plague Tale iyidir

Benim fikrime göre Black Ops 3 yerine WW2 alınabilir. Onun haricinde sorun yok gibi güzel oyunlar. İyi oynamalar( Düzeltme: Steam'den aldınız sanıyordum kusura bakmayın o sitede kaç TL bilmiyorum ama Steam'de aynı fiyatta diye böyle bir yorum yapmıştım.)

Modern Warfare oynadınız sanırım. Black Ops 3 neyse ama Advanced Warfare’yi hiç beğenmedim. Alternatif olarak WW2 öneririm. Hikayesi ve oynanışı muazzam.

Yeni konular

Geri
Yukarı