Oyun tutma takıntısı nasıl geçer?

Y451

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Çoğunuz bana derdini seveyim diyecekseniz büyük ihtimalle ama işte başlıyorum, bende bir takıntı var artık adı her neyse. Game Pass gibi abonelik sistemlerini kullanmıyorum sebebi ise bir oyun alınca o oyunun sonsuza kadar bende kalmasını istiyorum. Bunu düzeltmek için ne yapabilirim? :)

Son düzenleme:
Bu takıntı bende de var aslında az da olsa. Mesela Steam'den Forza Horizon 4 Ultimate Edition aldım 34 TL'ye ve ben de sonsuza kadar kalacağını bilmek güzel bir hissiyat. Ama Game Pass aldığında bir sürü oyuna erişim elde ediyorsun. Mesela Halo serisindeki tüm oyunları oynayabilirsin. İhtiyacın olmadığı kadar yarış oyunu elinin altında nostalji yapmak istediğin zaman açarsın Need for Speed: Most Wanted'ı oynarsın dilediğin kadar. Ve üyeliğini de istediğin zaman iptal edebilirsin. Fakat diğer türlü belli bir süre sonra oyun sıksa da oyun sen de kalıyor ve o oyuna büyük bir mevlada para vermiş oluyorsun. Zamanla geliştiğin oyunları Black Friday, yılbaşı gibi indirim olan zamanlarda al, diğer oyunların keyfini de Game Pass'de çıkarmanı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler ama işte bunu yapamıyorum. :(
İşte o iş sizde bitiyor maalesef :) Ben de crack oyun oynayamıyorum mesela çünkü oyuna para vermeyince insanların emeğini çalmışım gibi hissediyorum. Siz de içinizde neden böyle hissettiğinizi bulun ve onun üstüne yoğunlaşın. İçiniz rahat etmiyor ve maddi olarak da bir sıkıntınız yoksa oyunları alın tabii ki de :D

Yeni konular

Geri
Yukarı